Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Az lett...

Meg akarok halni! Az lett volna a legjobb, ha meg se születek!?

Figyelt kérdés
Most is sírok,én ezt már nem bírom! Semmi se jó,semmi se sikerül,egyre rosszabb lesz minden. Kis korom óta utál mindeki,oviba kiközösítettek vertek,bántottak,suliba se szerettek,nem tudok barátkozni,beszélni,társalogni,sehol se megy az ismerkedés! Egész nap nem beszélgetek senkivel! A szüleim se szeretnek,vagyis a maguk módján tuti,de le se szarják,hogy mi van velem! Idén lettem 9.es új suli,új környezet,ez rátett még egy lapáttal.Azt hittem,hogy ha oylan társaságba kerülök,ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak,mint én,akkor majd ott összebarátkozok valakivel,de nem.Sőt undorodik tőlem mindeki,az osztályban,a suliban, az utcán mindenhol! sétálok az utcán kiröhögnek,vki hozzám ér,úgy cisnál,mintha keprás lennék! Nem elég,hogy utálnak az emberek,még nagyon csúnya is lettem ,és kövér is:( Eddig legalább arra büszke voltam,hogy jól tanulok,de mostmár az se megy! Egésznap nem tudok semmit csinálni,csak gondolkodni hülyeségeken,nem alszok rendesen,ha nagy nehezen sikerül elaludnonm,akkor is óránta felébredek és szenvedek:S hülyeségeket látok,hallok stb.. Van.hogy rámjön vmi,és még az utcára se merek kimenni,ha távol vagyok itthonról,főleg akkor fordul ez elő:S Nem tudom mit tegyek,elegem van mindenből,jobb lenne meghalni,nem nekem találáták ki az életet!! 15/l
2010. okt. 19. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,semmi érdekes nincs bennem,nem tudom miért utálnak mégis:S nem öltözködök nagyon eltérően a többiektől,nem evszek lila zoknit szandálla meg semmi ilyen...
2010. okt. 21. 23:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Sok sérelem ért téged gyermekkorodban,amit még akkor fel kellett volna dolgoznod,de ez nem sikerült,mert nem volt,aki ebben segítsen,aki észrevegye,hol a baj és segítsen belőle kilábalni.Mivel már óvodás korodban sérelmeket szenvedtél el,ezért negatív érzések alakultak ki benned a közösséggel és magaddal szemben.Ez,mivel nem lett idejében "kezelve",így megmaradt és ez a hibás beidegződés ,téves hozzáállás végigkíséri az életed,mindaddig,amíg helyére nem teszed magadban ezeket a dolgokat.Ez egyedül nehéz lehet,mivel nagyon régről ered ,tehát jó lenne,ha segítséget kérnél egy pszichológustól,aki végre segítene elengedni a múltat és máris jobban éreznéd magad!

Nagyon fontos megértened,hogy az emberek azt látják benned,amit te gondolsz magadról!!Ha utálod magad,csúnyának gondolod magad,ezt fogják látni benned és e szerint fognak viselkedni veled!Az nem létezik,hogy mindenki utál téged,csak szerintem nem veszed észre,vagy félre érted a barátságos közeledést,mert a sérelmeid miatt most már mindent támadásnak veszel.

Ne akarj meghalni!Adj legalább még egy esélyt magadnak !Fogadd meg a tanácsom,keress egy jó pszichológust és határozd el,hogy új lapot kezdesz az életedben.Próbálj hinni benne,hogy értékes,szeretni való ember vagy,ápold a tested-lelked és meglátod,helyre jönnek a dolgok!

2010. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!