Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van fiú aki szokta vagdosni...

Van fiú aki szokta vagdosni magát?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ez inkább a lányokra jellemző, de kívácsi vagyok, van-e olyan fiú, aki vagdossa magát.

(Csak kíváncsiságból kérdezem, még mielőtt valaki belém köt.)



nov. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Statisztikailag, a férfiak ha egyszer öngyilkosságra adják magukat, akkor általában sikeresen meg is teszik. Én is már több éve tervezem, mert nem akarom, hogy bármi félrecsússzon.


De igen, egy volt haverom vagdosta magát, olyan 16-17 körül, mert figyelemre vágyott. Egyáltalán nem voltak mély sebek, csak karcolások, amit látványosan kötött be, hogy mindenki rá tudjon kérdezni és így sajnáltathatta magát.

nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is csináltam olyat! F/30
nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, nem figyelemhiányból, nem akartam hogy bárki meglássa.

Amikor viszont komolyan felmerült bennem az öngyilkosság kérdése, elkezdtem tervezni, és leálltam a vagdosással. A vagdosással nem az öngyilkosság volt a cél, az inkább csak ilyen "feszültséglevezető" volt, vagy esetleg büntetés.

nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
valaki figyelembol csinalja, valaki stresszlevezetesbol. En fiu vagyok es nem szoktam magam vagdosni!!!
dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!