Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy megrendelt terméket a...

Darklord88 kérdése:

Ha egy megrendelt terméket a megrendelés után lemondtam ,de a küldő cég már átadta a csomagszállítónak és nem veszem tőle át amikor kihozza, ugye nem fog fuvarköltséget felszámolni?

Figyelt kérdés
nov. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még időben lemondtad, akkor nem.
nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De! És oda-vissza felszámolja, teljesen jogosan.
nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent az időben? 8.án rendeltem meg ma 10.én mondtam le de a küldő azt irta ,hogy már átadta a futárnak.
nov. 10. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs meghatározás. Rengeteg webáruház van, amelyek nem egyformán működnek.

Hozzánk pl. délelőtt 10-12 között szokott felbukkanni a futár, de néha csak délután jön. A raktáron lévő dolgokat ekkor tudjuk átadni.

Tegyük fel 10:05-kor rendelsz valami, mi 10:11-kor látjuk, 10:20-ra össze van készítve, 10:25-kor elviszi a futár. Tehát már húsz perc után is késő, ha akkor szólsz.

Van olyan cég, ahol egy nap is eltelik, mire egyáltalán sorra kerül a rendelésed, és 3-4 nap, mire futárt hívnak.

A törvény azt írja elő, hogy az átvételtől számított 14 napon belül élhetsz az indoklás nélküli elállás jogával.

A bolt gyorsasága nem meghatározható.

Nálunk van olyan termék, ami nincs raktáron, de másnapra berendeljük. És olyan is, amit ma megrendelsz, de csak májusra tudjuk behozatni. Persze ezeket mindig jelezzük, nem csak automata levél megy ki.

nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!