Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Supershop kártyával Intersparb...

Supershop kártyával Intersparban lehet úgy fizetni, mintha bankkártya lenne? Tehát simán odaadom az eladónak, és a vásárolt áruk árát levonja a kártyán lévő pontjaimból? Vagy valamennyi százalékát ki kell fizetnem készpénzben?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 20. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet így fizetni, feltéve, hogy van annyi pontod rajta, amennyi az áru értéke. ha nem akkor a különbözetet kp-ban vagy bankkártyával tudod kifizetni.
2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy bár megvolt a "fedezet" a kártyán, mégsem vonták le a vásárolt áru értékét, csak valamennyit. Hogy ez most százalékra ment, vagy miért volt,fogalmam sincs, de tudom, hogy volt rajta annyi pont.. :( Igaz, ez már vagy két éve volt, azóta csak szorgalmasan gyűjtögetem a pontokat, hogy majd egyszer levásárolom. :) (Amikor a Plus-ok készültek átalakulni Spar-rá, akkor ment egy téves infó, hogy majd a Supershop kártyán lévő pontok elvesznek, szerintem akkor sokan levásárolták, közben a Spar is beszállt az "üzletbe". :) (Mármint a Supershop hálózatba.)
2010. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen lehet. Én is vásároltam már így. Feltéve, ha van elég pontod az áru értékére.
2010. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
'Fontos szabály, hogy a beváltott pontok mennyisége egyes partnereknél nem haladhatja meg a vásárlás értékének 90%-át, míg más partnereinknél a 100%-ot is elérheti.'
2011. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!