Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok, ha nős...

Nagyon szemét vagyok, ha nős férfi tetszik és még hagynám is, hogy elhagyná értem a családját?

Figyelt kérdés
nov. 15. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos számításba veszed, ha olyan hűséges a férfi, hogy a családját is elhagyná egy új ("jobb") nőért, majd egyszer tőled is talál jobbat és továbbáll.
nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon.
nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lennél szemét akkor sem, ha ezt hátsó szándékkal teszed, azaz már most tudod, ha sikerült elszakítanod a családjától, akkor ott hagyod a francba.


Tudod miért?


Mert, ha a mostani felesége és gyereke(i) nem érnek neki érzelmileg annyit, hogy mellettük maradjon, akkor lényegében csak segítettél neki kitörni egy látszat életből. Erre neki is rá kellene jönnie, amint kilép abból a családból és egyben azt is realizálnia kellene, hogy te sem biztos, hogy örökre mellette maradsz.


Az a férfi, aki a családját ténylegesen szereti nem robbantható ki abból sehogy. Az meg más kérdés, hogy mellette szeret-e a kapcsolatból egy-egy toszás erejéig kikacsintani. Ha csak időnként félreb@sz, az még nem jelenti azt, hogy ne szeretné a családját. Viszont ilyenkor ő is tudatában van annak, hogy a szexuális kilengése nem azért van, mert a családját nem értékeli, hanem szimplán csak vágyak megélése és nem a tényleges boldogság kereséséről van szó.

nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!