Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire hülyék nem lehetnek...

Ennyire hülyék nem lehetnek az emberek vagy mégis?

Figyelt kérdés
Sziasztok már rossz látni hogy ennyire buták az emberek... Valaki még tetteti hogy nem tudja(jobbik eset) de ez már felháborítóan. Komolyan mondom sírhatnékom van... 15 éves vagyok és nem smároltam ez ciki? ez milyen kérdés????? Mért lenne ciki? Téged az anyád nem szeretet? O_o Hogyan lehetnék nőies? Ne úgy néz ki mint egy egy csöves és ne mackóba járj iskolába :) a másik kedvencem hogy szerintetek feküdjek le vele? Hát ha te ennyire idióta vagy hogy ilyeneket kérdezel szerintem te leszel az aki majd 10 év múlva a havat fogja előttem lapátolni 500 forintért =) Olyan szinten buták az emberek hogy szánalom a tanáraitok szerintetek minek van?:O sokkal jobb kapcsolatot kilehet ezáltal építeni velük hogy ne legyetek hülyék és még a tanár is megkedvelne titeket .... Írjátok már le ezekről az emberekről a véleményeteket köszi én 18/f talán annyit mondhatok értelmes vagyok(reménykedem benne)
2010. okt. 20. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Oké. És ez a kérdés hogy jön ide?
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek azért csinálják, mert látják hogy foglalkoznak velük, mint ahogy most Te is...
2010. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem szorulok arra hogy velem foglalkozzanak :) régen azért jártam ide hogy megpróbáljak valakinek segíteni de most már csak az idióta f0s sz@r kérdéseket látom :O max röhögök rajtuk :O és úgy jött ide ez a kérdés mert itt vannak a leghülyébb kérdések =)
2010. okt. 20. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát vannak olyan kérdések, amiktől vagy röhögőgörcsöt kapok, vagy elkezd a hajam hullani. A tipikus: akkor most terhes vagyok? Jujj! Az ilyenektől falra mászom. Azért vannak érdekes, értelmes kérdések-válaszok. Elég sokat tanultam erről az oldalról, pl. főzéssel, házimunkával, barkácsolással kapcsolatos témakörben.

De azért vannak nagyon buta emberek, buta kérdésekkel. Ha már a kérdésből kiderül, hogy ostobaság, el sem olvasom.

2010. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.úgylátszik rosszúl fogalmaztam.

most Te is foglalkozól velük. remélem igy már érthetőbb:)

2010. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem szard le...akkor jársz a legjobban, egyszerűen ne foglalkozz vele, mivel tök mindegy
2010. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm válaszaitok :P
2010. okt. 20. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Áhááá, igen, bizony. Ilyen kérdést mondjuk nem írnék ki (már amit a kérdező), de néha nekem is elborul az agyam akár a kérdésen, akár a hasznosság és lepontozás megítélésén, akár az emberi h*lyeségen, vagy a dilettancián - ami sokszor a válaszokon is látható. Ilyenkor persze benyögöm a számomra mentális orgazmust okozó leoltó dumák valamelyikét és csak remélem, hogy a célzott személy felfogja, hogy életképtelen.


Amúgy kérdező: ne idegeskedj, roncsolja a spermákat :D

2010. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egy jót nevettem :D roncsolja a spermákat:P :D jó azért látni hogy annyira nem vagyok elveszett van még remény :)))
2010. okt. 20. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Te a tanáraiddal beszéled meg hogy fektess meg egy csajt? :O


Egyébként sztem kisebb szégyen kérdezni mint hülyének maradni :P:P


17/F

2010. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!