Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minimál béres bejelentés...

Minimál béres bejelentés mennyire lehet jó hosszú távon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 21 éves vagyok, egy kereskedelmi iskolát csináltam meg, érettségi+okj-s tanfolyammal azaz 5 év, viszont sehova nem vettek fel sajnos az ígényeimhez szánt helyekre sajnos, pedig sok helyet próbáltam, Lidl, Penny, de nem.

Tapasztalat nélkül nem kellettem nekik pálya kezdő vagyok de több éves diákmunkai tapasztalat van mögöttem viszont az nem jó elvileg nekik.

Most jelenleg dolgozom egy helyen, ahol minimálbérre vagyok be jelentve, de 300.000-es fizetést kapok, plusz az szja-at rá azthiszem az december 1.-étől 40.000 forint plusz lesz, viszont a kérdésem az lenne, hogy hosszú távon nem szeretném ezt csinálni, most még próba idős vagyok fel tudok mondani, de december 10.-e után már nem, és jövő év nyaráig terveztem itt maradni, viszont a felmondási időt nem nagyon preferálom, az azthiszem 1 hónap, vélemények? Hagyjam itt, vagy mostmár bírjam ki rövid távon míg a jogosítványt megcsinálom mert ezzel a munkahellyel az a tervem.



nov. 22. 16:00
 1/2 Diaa 16 válasza:
100%
Hosszú távon nem a legjobb, de a jogsiig sztem nincs gond ezzel így. Fiatal vagy még, biztos lesz jobb munkahely is számodra. :) Csak légy kitartó.
nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Hosszú távon ez csak a munkáltatónak jó.
nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!