Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 189cm el a férfiak hány %ánál...

189cm el a férfiak hány %ánál vagyok magadabb?

Figyelt kérdés
29 N
dec. 2. 00:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Magasabb
dec. 2. 00:21
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom. Szerintem a legtöbbnél tuti. Én 175 vagyok, nagyjából ennyi lehet az átlag vagy picit több. Ez gátol a párkeresésben téged amúgy? Vagy úgy bármiben? Nekem tetszenek a magasabb nők amúgy, de szerintem fordítva ez nem igaz.
dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Bocsáss meg, de ezt külön neked nem fogom kiszámolni, mert nagyon fáradt vagyok. Amúgy ezt elnézve 1,76 a magyar férfi átlagmagasság, én ezt is alulmúltam, 1,74-el:D Tehát szükséged lesz még a felnőtt lakosságszámra, és a nemi eloszlásra irányuló statisztikákra ahhoz, hogy meg tudd becsülni ennek a mértékét. Nem olyan egyszerű az. Ellenben részemről az igaz, hogy jobban preferálom a velem egymagas, vagy nálam alacsonyabb nőket. Gondolom ez valami pszichés fa**ság lehet, de nehezen tudnám elképzelni magam egy 1,90 magas nővel.

dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tolem alacsonyabb vagy
dec. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Olyan magas vagy mint En
dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal sehol nem tartják nyilván senkinek a magasságát, szóval szerintem legfeljebb tippelni lehet.
dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!