Ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nem rég megcsúsztam egy patkán,és bedagatt a lábfejemnél,ha rá állok fáj és nehezen tudok menni? Zúzódás vagy törés,valakivel esetleg történt ilyen? Olvastam róla cikkeket,de nagyon bevagyok parázva sok helyen elég rosszakat is írnak?
dec. 2. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, de sürgősen! Nem ijesztgetni akarlak, de ennyi információ alapján még egy jól képzett és gyakorlott szakorvos sem tudná ezt diagnosztizálni röntgen nélkül. És minél tovább halasztod, annál nagyobb baj lehet belőle. Menj be holnap a hozzád legközelebbi kórházba/rendelőintézetbe, és közöld ezeket a panaszaidat a recepción. Valószínűleg a baleseti sebészetre küldenek majd (1-2 óra várakozás), onnan pedig röntgenre(úgyszintén 1-2óra), aztán pedig vissza a sebészetre (újabb 1-2 óra várakozás), szóval egész napos programra számíts, legyen nálad egy nagy palack víz, meg pár szendvics. Végül közli majd veled a sebész, hogy mi a helyzet, mit kell tenni. Jó esetben semmit, csak pihentetni, rosszabb esetben gipsz, még rosszabb esetben műtét, aztán gipsz. Ez nem játék vagy vicc. Gondolom nem szeretnél így maradni, márpedig kezelés nélkül az, vagy annál rosszabbak is benne vannak a pakliban, elég nagy valószínűséggel.
dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted a 2 mondatos ideböfögésed alapján bárki fel fog állítani egy orvosi szakvéleményt és meg fogja állapítani az interneten keresztül látatlanba, hogy törés, zúzódás vagy semmi bajod?


"Zúzódás vagy törés,valakivel esetleg történt ilyen?"


Igen, nem te vagy az egyetlen aki megcsúszott egy "patkán" de ennek mi köze ahhoz hogy mi a problémád? Ha azt írom hogy már én is csúsztam meg akkor örülsz és a szilánkosra tört lábaddal élsz tovább fájdalom nélkül mint ha mi sem történt volna?


"Olvastam róla cikkeket,de nagyon bevagyok parázva"


Habár minden okod megvan a félelemre a lábfejeddel kapcsolatban, én a helyedben azon jobban aggódnék, hogy ennyire korlátozott, alacsony szintű szellemi képességgel rendelkezel, mint amit a kérdésed feltevésének a módja és a cselekedeit sugallnak.

dec. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Professor emeritus vagyok a Semmelweisen többek közt, szóval kérlek engedd meg, hogy megírjam a kórlapot: Anamnesis: Nem dobta le senki a Taigetoszról a padlóla, erre fel elesett magától. Diagnosis: ez bizony ficus cucis, súlyos eset. Thelápia: IV naponta 3x30mg foltissima fingus, 2mg klonazepam, és 300mg tlamadol infúzióban, súlyos fájdalmak esetén 1-2 molfiumtapasz. Az ezek miatti légzésleállás esetén 1-2mg naloxon az újlaélesztéshez, IV. Aztán dobjátok a padlóla le! Vigyázat, ez feltőző, de nagyon dulván!
dec. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!