Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb lenne...

Szerintetek is jobb lenne eltávoznom?

Figyelt kérdés
Egyre többször egyre jobban érzem azt,hogy nekem létezni sem szabadna csak a helyett foglalom a világban. Semmit nem ér az életem haszontalan vagyok a világ számára csak a helyét foglalom a hasznos emberek elől. Semmire nem vittem egy nulla vagyok rengeteg félelmem és szorongásom van még az életben sem merek elindulni mert butának érzem magam.

dec. 2. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Na és mihez kezdenél a pokolban hm?

Ott még internet sincs!!!

dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki helyét nem veszed el. Nem lesz a világ jobb attól, ha te nem leszel, és fordítva is gondolkodhatnál, hogy valamiben jobbá teheted. Sok kicsi sokra megy.
dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagadat se ismered ezek szerint. Ugyanis, ha látnád az összképet, akkor a jót is látnád és nem járna ilyen a fejedben.


Az élet, karrier pedig mindenkinél teljesen más korban kezdődik, fejlődik stb.


Anyámék 50pluszosan kezdtek vállalkozni, felpörgetni a szűrke mindennapjaikat.


Nekem huszonévesen alakult ki mit akarok, 30-ra állt össze a végleges forma, célok letisztulása és még van bőven teendő előttem is.


Mindenkinél más.


Valakik meg már tizenévesen tudják, ügyködnek s alakul ki abból valami (ez a legritkább).


Mások vagyunk. Fogadd el önmagad, viszont ideje lenne felfedezned, mintsem a halál gondolatával játszanod.


Sokkal érdekesebb az élet. Rengeteg minden van, amiről nem is tudsz/tudunk.


Ne másokhoz hasonlítgasd magad, hanem ismerd meg ki is vagy.

Aztán keress "rokon lelkeket" és ne a negatívokat, hanem a pozitív dolgokat keresd, mint közös pontokat.


Ülj le asztalhoz vagy hasalj el ágyban és elmélkedj, akár egy lapra vázlatolgatva.

Biztos vannak vágyaid, dolgok, amiket szeretnél, akár kipróbálni.


Csinálj egy ízes teát:

Kis fahéj, szegfűszeg, egy gyümölcsös filterrel és lazulj.

(fahéj jót tesz depiseknek - téli időszaknak is ezért jelképes íze)

dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Innen szép nyerni.
dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!