Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek fiú osztálytársamna...

Mit vegyek fiú osztálytársamnak karácsonyra 3000 Ft ért?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ma húztunk ki hogy kinek kell majd az osztályból ajándékot venni karácsonyra, és én egy fiú osztálytársamat húztam, akiről nem sok mindent tudok, szerintetek mit kéne vennem neki? 16 éves
dec. 8. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél neki egy mikulás csomagot, amiben sokféle csoki van. :) Jézusom, még csak 16 éves.
dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél karácsonyi bögrét,aztán rakd teli csokival.
dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Titokban fényképez le, aztán tetesd rá bögrére az arcát, bele csokikat.
dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Édesség, ajándéktárgy.
dec. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ajándékozás része az, hogy megismerd vagy ismerd az illetőt, akivel valamilyen formában van kapcsolatod.

Osztály, barátok, haverok, család, párkapcsolat, üzlettárs stb.


S annak az ismeretnek megfelelő ajándékot adj.


Mi nem fogunk tudni így vakon még csak olyan tippet se adni, mint amit te tudnál nyújtani neki, mivel te vagy vele egy légtérben.


Engem pl kiidegeltek azzal, hogy tudtam anno kinek mit vegyek, tökre örültek neki s a reakciójukon lehetett látni, hogy nem kamu öröm.

Jómagam pedig kaptam a vackokat, amiket utáltam.

Bögrék, szájfény (sose voltam az a fajta csaj aki ilyeneket használ), epres csoki... Fújj.

Stb.


Aztán leközöltem: nem vagyok hajlandó részt venni többet ilyeneken. Az osztályfőnöknek elmagyaráztam ezt,hogy igazságtalannak tartom azt, hogy más jót kap tőlem, minőségben is... A szüleim pénzét szórom másra, helyette inkább veszek magamnak abból valamit.


Onnantól az ajándék pénzeket alapanyagra költöttem szakmámhoz vagy hobbijaimhoz, de volt hogy vettem ruhát, cipőt vagy magamnak nasit.


Az osztályfőnököknek legalább annyi esze lenne, ha már a gyerekek egy része hülye megismerni a másikat, tartson már egy olyan osztályfőnökit, ahol mindenki elmondja miket szeret. Puskázhatna a másikat nem ismerő gyerek.


Javasold az osztályfőnöködnek.

Te pedig alap emberként megismerhetnéd ezen kívül is az osztálytársaidat.

Nem kell seggrepacsizni, szimplán emberként ismerd már meg.


Sok sikert!

dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!