Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elolvasnátok wattpadon ezt a...

Elolvasnátok wattpadon ezt a történetet?

Figyelt kérdés
Egy srácról szólna, aki úgy érzi meg kell felelnie a családjának, ezért jelentkezik egy könyvíró versenyre, amit ha megnyer kiadják a könyvét. Viszont nincs ihlete. Elmegy bulizni ahol elkezd fűzőgetni egy lányt, de a lány nem hagyja magát. Elég értelmesnek tűnik neki a lány ezért úgy gondolja, ő segíthet neki megirni. Egész végig kihasznalja az ő ötleteit felhasznalva a könyvhöz. A fiú megnyeri a könyviro versenyt viszont marja a bűntudat közbe a lány rájön erre, és megy a dráma. Kozbe a fiú beleszeretett a lányba, és próbálja helyrehozni a dolgokat.

dec. 17. 12:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egy jól megfogalmazott, fordulatos leírással megírt könyvet elolvasnék ezzel a történettel. Szólj ha kint lesz:)
dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha jól megfogalmazod és figyelsz a helyesírásra akkor egy nagyon jó könyv lesz belőle. Viszont erre a kettőre nagyon figyelj. Én is publikálok Wattpadra és azon kívül is írok, ha elakadnál keress bátran. Kíváncsian várjuk :)
dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind a kettő válaszolóhoz szólnék. Mindenképpen figyelnék a helyesírásra. Sietve írtam meg ezt, ezért vannak benne hibák. Igyekszek jól megfogalmazottra írni, és fordulatosra.
dec. 17. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!