Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Garabonciás utca-Irhás köz...

A Garabonciás utca-Irhás köz sarkán lévő épület micsoda?

Figyelt kérdés

A 12. kerületben, a Garabonciás utca és az Irhás köz fogják közre.

Egy nagy épület, nagy kocsi felhajtóval, kastély szerű kerttel.

Nem nagyon láttam másik hasonló kaliberű birtokot Budapesten belül, de nem nagyon találom hogy mi lehet ez.


Valaki esetleg tud erről valamit?



dec. 20. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

erre gondolsz?

dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nerlovagi rezidencia
dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen, de már 89 után volt egy riport a tévében. Sok idő eltelt közben, így teljesen biztos nem vagyok benne, de talán ennek a tulajdonosával beszélgettek.

Azt panaszolta (én mindenki megrendülten hallgatta), hogy szabadulna tőle, mert mintha múzeumban lenne. Nem otthonos.

Nagyon neves építész tervezte az épületet, híres belsőépítész a lakóteret, szinte elismert szakember a kertet.

De a sakkasztalt nem viheti át egy másik szobába engedély nélkül. Ha bármin módosít, az illető tervező leveteti a nevét.

Több száz millió forint. De ha meg is válik a kötöttségektől, és kevesebbért adja, mint amibe került neki, akkor sincs rá vevő.

dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!