Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a KFC-ben dolgozom, lehet...

Ha a KFC-ben dolgozom, lehet septum piercingem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felvettek a Kfc-be dolgozni (pénztár), viszont az ünnepek miatt januárban kezdenék. Szeretnék viszont septum piercinget, de feleslegesen nem akarom megcsináltatni, ha januárban a munka miatt ki kell vennem.

A főnökömet nem igazán szerettem volna ezzel zaklatni, hátha valaki tudna nekem segíteni itt.


Köszi!

20/L



dec. 20. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ne kérdezd meg az ügyben illetékes embert, teljesen logikus...
dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Septum piercinget be tudod fordítani :)

Nem is kell vele várni túl sokat, hogy gyógyuljon és már aznap próbálkoztam vele mikor szúrattam :D

dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Már nem azért, de ha van 2 kezed és 2 lábad, normálisan viselkedsz, illetve tudod hogy mi az az alapvető higiénia, akkor ott senkit sem fog érdekelni hogy van-e piercinged vagy sincs. Ez nem az a munkakör.
dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Szerintem nem örülne neki, ha ezzel hívogatnám, amikor egyáltalán nem egy életbevágó dolog. Egyébként pedig miért ne kérdezhetném meg itt, hátha meglátja egy ilyen pozícióban lévő személy és (veled ellentétben) valami érdemleges választ ír…

dec. 20. 21:23
 5/5 anonim válasza:
23%
Nem lehet semilyen ékszwrt hordani műszakban
dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!