Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen címet ajánlanátok ez...

Milyen címet ajánlanátok ez alapján? Fülszövegbe is tudnátok segíteni? Elég béna vagyok benne.

Figyelt kérdés
Egy srácról szólna, aki úgy érzi meg kell felelnie a családjának, ezért jelentkezik egy könyvíró versenyre, amit ha megnyer kiadják a könyvét. Viszont nincs ihlete. Elmegy bulizni ahol elkezd fűzőgetni egy lányt, de a lány nem hagyja magát. Elég értelmesnek tűnik neki a lány ezért úgy gondolja, ő segíthet neki megírni. Egész végig kihaszálja az ő ötleteit felhasználva a könyvhöz. A fiú megnyeri a könyvíró versenyt viszont marja a bűntudat közbe a lány rájön erre, és megy a dráma. Közbe a fiú beleszeretett a lányba, és próbálja helyrehozni a dolgokat.

dec. 21. 18:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
6. Mivel ő is magázodott így gondoltam így lenne illendő, de ha nem magázodtam volna én is az lett volna a gond.
dec. 22. 15:04
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem magázott téged sehol. Írt egy fülszöveget. Ne várd már el, hogy a fülszövegben letegezze az olvasót.
dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az magázodott aki negatív véleményt írt, nem az aki írt egy hasznos fülszöveget.
dec. 22. 20:26
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Megismétlem: senki nem magázott téged. Sehol, egyik kommentben sem.
dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem magázott a válaszadó.

Ez egy képzelt fülszöveg volt a képzeletbeli olvasóhoz címezve.

Legalábbis szerintem.

Mondjuk ha az értelmező olvasással problémák vannak, nincs több kérdésem, az írással kapcsolatban.

dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
10. A kérdező egyelőre még nem író tudtommal.
dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mondjuk tökéletesen egyetértünk.

Egyébként megmondanád, hogyan neveznéd azt a személyt, aki saját bevallása szerint regényt ír?

dec. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez nem megy, ne is írj sztorit.
dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
17. Sehogy. Ír valamit, ami vagy kész lesz, vagy nem. Írónak csak akkor fog minősülni, ha ki is adja a könyvet.
dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Igen? És ez a definíció hol található?

Kőbe van vésve valahol?

Ha én itthon megírom a Háború és béke folytatását hatezer oldalban egy élet munkájával, még nem nevezhetem magam írónak?

Ha én itthon összeokádok egy mesekönyvet, a lottónyereményemből kiadatom és senki egy darabot nem vesz belőle, már író vagyok?

Ne röhögtess.

dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!