Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről rendelnék, mennyi az...

Ebayről rendelnék, mennyi az esélye, hogy átvernek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész a piacra, ott van ötmillió árus. Melyik fog átverni? Nem lehet megmondani.


Az Ebay is egy piac. Figyeld az eladó értékeléseit.

2016. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a retkes kínai selejtes egeret küldött, pedig 98%os volt.
2016. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nem merülhet fel hogy gyári hibás volt a termék? Amiről az eladó személyes nem tehet. 98%-ot nem a semmire adnak, ugyebár az 100-ból 2 elégedetlen vásárló, így 2% volt az esélyed hogy te is az lettél. Szarul jártál, de ebből nem érdemes általánosítani.
2016. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4éve rendelek 750 vásárláson vagyok tul,ha volt is gond megoldottam..átverve nem érzem magam ott
2016. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
150 vasarlason vagyok tul. Eddig 3 szor tuntek el a penzemmel vissza is kaptam mindig:) vateran sokkal nagyobb atveresek vannak, sokkal biztonsagosabb ebay, teny elore kifizeted, de ugy tudom van egy ido amig nem kapja meg a penzt az elado, hanem ebaynel van. Akit eddig atverhettek valszeg nem tud angulul, tehat vagy termekleirast nem olvasott, vagy nem irt nekik, hogy nincs termek viszont penzeddel meg lelepett. Csak 45 nap utan lehet nekik irni, hogy foglalkoznak az eladoval, addig neked kell irni neki. Nem valaszol panaszkodhatsz ebaynel.
2016. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!