Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvernek, és még én futnék...

Átvernek, és még én futnék utánuk? Ekkora a gond az önbecsülésemmel?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, még sose volt barátom, de túl vagyok egy-két csalódáson az elmúlt egy évben. Először volt a legjobb fiú barátom, aki belém szeretett, barátok maradtunk ,de fájt neki nemet mondani. Volt a nyáron reménytelen szerelem is távolság miatt. De ezek csak mellékesek.


Tavasszal volt egy fiú, miután visszautasítottam, mert túl fiatalnak véltem magam egy kapcsolathoz, megzsarolt, összevesztünk, bocsánatot akart kérni, visszautasítottam, majd a végén meg magamat hibáztattam, azóta is hiányzik.

Majd nemrég egy anonim fiú volt a láthatáron, aki miután magába bolondított (16 éves volt), egy kamu profillal szúrta ki a szemem instán, kiakadtak, most meg, mikor visszagondolok,milyen jó is volt vele beszélgetni, hiányzik.


Olyan érzésem van az ilyenek után, mintha nem lenne még több millió fiú a világon, akárhogy is bánt velem, hiányzik, és akárhogy is döntöttem. Pedig szép vagyok, van önbizalmam.


Talán azért van,mert rettenetesen vágyom a szerelemre?

Mi ez, birtoklási vágy? Vagy egyszerűen ennyire idióta vagyok?

Nem értem meg...


Légyszi,segítsetek, lassan hülyét csinálok magamból...



2018. febr. 26. 20:51
 1/1 fersk ***** válasza:
Csak bakfis vagy, majd kinövöd.
2018. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!