Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tégla alakom van.. hogy...

Tégla alakom van.. hogy lehetne formázni?

Figyelt kérdés
Magas vékony vagyok és nyárra már szeretnék formás, íves alakot legfőbbként has és csípő de nem tudom hogy kezdjek neki vagy hogy popsit is kéne vagy vállat tehát valami tippet kérlek tudnátok adni? 16/L

dec. 26. 01:07
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha a hasam befeszít akkor íves ez mindenkinél így van? Vagy eltudnám érni hogy ne kelljen hozzá befeszítenem?
dec. 26. 01:08
 2/5 anonim válasza:
Képet láthatok ?
dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell feltolteni de nem is nagyon szeretnek
dec. 26. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy, hogy "megrendeled" és x idő múlva szállítják a megrendelésedet.

Ebbe van beleszólása a genetikának rendesen!

Sokan írhatnék - és elméletileg írják is majd talán, - hogy a fizikai aktivitás és annak intenzitása sokat számít, ám van, akire ez erősítő és van, akire fogyasztó hatást vált ki!

A kockázat az, hogy amennyiben nem erre van "tájolva" a genetikád, "Rex Anorex", - Xilofontestű amazon - lesz belőled.

Mielőtt nagyobb kaliberű projektbe kezdenél, javaslom, beszélj erről egy-két táplálkozási tanácsadóval is!

dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi, én egészségesen táplálkozom
dec. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!