Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor tenni?

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sétáltunk este az erdőben a két kistestű kutyánkkal, és a távolból kutyaugatás hallatszott.

Egy kis idő múlva a szomszédunk farkaskutyája elállta az utunkat. Mi felkaptuk a saját kutyáinkat és hátráltunk. A farkaskutya hörgött, mint az állat (igazából ő egy állat) , ugrándozott és harapgatott a levegőbe. Apám megpróbálta elijeszteni, felhívta a szomszédot, aki nem vette fel a telefont. Éppen azon a településen éjszakázott a körzeti vadász, végül ő puffantotta le a dögöt. Mit tegyünk olyankor, ha nincs a közelben vadász, mert már nem ez volt az első ilyen eset, hogy nagy kutya támadott ránk?



dec. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kis mese volt.
dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal gázsprayt és fújd le. Humánusabb mint lelövetni valaki kutyáját. Gondolom te se örülnél ha megszökne a kutyád és valaki lelövetné.
dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 anonim nem mese volt, de a ha viccnek szántad akkor még egy kicsit csiszoljál rajta:)

#2 anonim altatóval lőtték le, nem gondolod hogy lelövetjük a saját szomszédunk kutyáját?

De amúgy köszi a választ.

dec. 28. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 picit hihetetlen a sztori, de nem esélytelen.


Támad a kutya, közben nyugisan telefonál valaki, aztán pont akkor és ott megjelenik a körzeti vadász, aki lepuffantotta.

dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 megtámadott a kutya, rohadtidegesen apám felhívta a szomszédot, aki persze nem vette fel mert mér is vegye fel. Aztán hívtuk a vadászt, hogy tud e segíteni, közölte hogy pont Mátraszentlászlón van és van altatója. Gyorsan kiérkezett a helyszínre és lelőtte (harmadjára mondom hogy altatóval) a hitvány dögöt. Nem tudom érthetőbben elmondani. De igen lehetetlennek hangzik, én is alig hiszem el.
dec. 28. 17:53
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Helyesen jártatok el, bár én dacára a mérhetetlen kutyaimádatomnak, nem altatólövedéket használtam volna. Egy farkaskutyának semmi keresnivalója gazda, póráz és szájkosár nélkül grasszálni az ERDŐBEN.
dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sebből vérzik pl olyan hogy körzeti vadász nincs nem rendőr. Hivatásos vadászok vannak de nem ismerek olyat akinél rendszeresítve van az altató fegyver. Nincs olyan társaság amelyik egy ilyen soha nem használt eszközbe ölne bele rengeteg pénzt.
dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!