Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az egész Jeffrey Epstein...

Mi ez az egész Jeffrey Epstein ügy és mi ez a lista,amin sztárok vannak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képben azt tudom,hogy egy bűnöző volt,de mi köze van hozzá annak a bizonyos listának,amin mindneki által kedvelt hírességek vannak?

jan. 9. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Mivel sok emberrel volt kapcsolatban, ezért feljegyzéseket vezetett róluk. Ezt akarják most azzal összemosni egyesek, hogy ha valakinek felírta a nevét, az biztos részt vett az illegális ügyleteiben is, miközben csinált más dolgokat.

Például a hírhedt szigetén nemcsak kizsákmányolás vagy emberkereskedelem történt, hanem tartott konferenciát tudósoknak is, amin részt vett Stephen Hawking. A népharag pedig lassan a sírját is kiásná szerencsétlen embernek, mert ha a neve a listán volt, akkor biztos orgiákra járt át. Érted, a nyomorék aki nemhogy mozogni de beszélni sem volt képes, de van aki tényként képes kezelni vagy elhinni, hogy átruccant kiskorúakat megrontani egy titkos szigetre.

Ugyanez fog még az összes többi felbukkanó névvel történni, és minden hétre lesz egy címlapos vagy vezető hír, hogy kiket kevernek bele egy jó kis karaktergyilkosságba.

jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1: Te gyökér ha van gyereked remélem majd áldozattá fog válni !
jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelmezted is amit írtam? Nem azt mondtam, hogy nem történt meg amivel Epsteint gyanúsítják. Hanem hogy nem minden kizárólag a visszaélésekkel volt volt kapcsolatos, amit ő csinált, és nem minden név a visszaélésekkel kapcsolatos, amit ő feljegyzett.
jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mártírkottatod őket , jaj szegények ! Hogy ha a listán szereplők mind részt vettek ebbe a mocskosságba akkor nehogy már azt írd hogy karakter gyilkosság folyik ellenük! Még jó hogy nem azt írtad hogy ők az áldozatok ! Fogalmad nincs de még nekem se hogy milyen szőrnyűségek történhettek , de meg történtek !! De ne félj ! Úgy sem lesz semmi bajuk a kedvenceidnek mert védve vannak és szerintem ezt te is tudod …
jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha a listán szereplők mind részt vettek ebbe "

Ez az, amit te tényként állítasz bármilyen bizonyíték nélkül. Eléd rakták, te meg bekajáltad, és terjeszted tovább.

Nem mindenki vett részt illegális dolgokban, aki a listán szerepelt. Van, aki más eseményen volt jelen, vagy akarták meghívni. Van, aki csak a repülőjén utazott. Ehhez képest neked már a szád is habzik a hisztériától, hogy kivétel nélkül kb. mindenki gyerekek vérét itta egy jó baszás után.

jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Gondolom te mindent (is) el hiszel amit a tévében le adnak , hidd el hogy nagyon rossz világ van , bár tudnám én is ilyen rózsaszínben látni ahogy te . Akkor te szerinted a listán szereplők mind karakter gyilkosságok áldozatai , és véletlen sem igaz semmi . Ha nem is mind vett benne részt (amit kétlek) már akkor is érdekes hogy a nevük ott szerepel .
jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!