Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy mostanában kevesebb ember látogatja az oldalt?

Figyelt kérdés
Valahogy kevesebb válasz jön a kérdéseimre, kevesebbszer válaszolnak a privátokra, és akivel beszélgetek, az is alig van fent. Pár éve ez még nem volt jellemző. Vagy csak én vagyok ilyen, pl. én teszek fel rossz kérdéseket vagy kérdezek rosszul?

jan. 9. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2021 december: 47 ezer kérdés, 421 ezer válasz

2022 december: 40 ezer kérdés, 376 ezer válasz

2023 december: 32 ezer kérdés, 287 ezer válasz


Ezekben a számokban az is benne van, hogy egyes kategóriák kérdéseinek többségét 2-3 fiókból írják ki, vannak fiókok ahol havonta az 500-600, durvább profilokból havonta 1500 kérdést írnak ki. Így még az az aktivitás is csak látszólagos, amikor azt hiszed, hogy pörög az oldal. Közben csak egy maréknyi ember eteti a többieket a kamukérdésekkel. A kevés valós kérdés miatt kevesebb dologra lehet válaszolni, így a válaszolók is lelépnek, ha nincsenek válaszok akkor a kérdezők is lelépnek, így lassan végleg leépül. Az sem segít, hogy a trollokkal alig tudnak mit kezdeni, az alaphangulat durva, a válaszok tele vannak kötekedéssel, a kérdések provokációkkal.

jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, sokan átmentek a Redditre mostanában, 2-3 éve még nem ment ennyire a Reddit.
jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!