Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszaka lehet lenyeltem egy...

Éjszaka lehet lenyeltem egy gyűrűt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néhány napja elég beteg vagyok, 40-41fokos lázam van éjjel... Magyarán fingom sincs mit csinálok éjszaka...

Reggelre eltűnt az egyik gyűrűm... annyira emlékszem, hogy levettem a kezemről.... viszont kiforgattam az egész ágyat, lehúztam az ágyneműt, minden, és nincs sehol... Már az is eszembe jutott, hogy mivan ha véletlen lenyeltem? Menjek el orvoshoz? Fix hülyének nézne....


jan. 17. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak nálad "hü..ébbek", akik megfordúlnak pl a sürgin. Hidd el.


Egy részeg nő másnap alhasi fájdalmakkal esett be a buli után. Nem tudta mi baja...


Hátsó felében a belekben egy méretes szexjáték lapult meg.


S lehetne még mesélni.


Bár láz hatása alatt józan az ember s kérdés: minek vennéd egyáltalán szádba a gyűrűd?


Gyógyszer helyett azt vetted be? Vagy mi?


Nézz még körbe.

Adott ágyaknak is vannak olyan zugaik, amikből olykor kincsek kerülnek elő.


Vagy ha valakivel élsz, kérdezd meg tőle/tőlük, hogy nem-e látták vagy segítsenek keresni. Több szem többet lát alapon.

jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom.... Igazából a legkisebb gyógyszereket sem tudom lenyelni... Csak feltűnt volna ha lenyelem a gyűrűm álmomban...
jan. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!