Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Alvásparalizis...

Ez mitől lehet? Alvásparalizis volt? Hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakok egy négyfős szobában. Ma hajnali fél négykor felébredtem. Olyan hangot hallottam, mintha valami leesett volna de ebben nem vagyok biztos. Reflexszerűen hangosan káromkodtam, de aztán nem mertem visszaaludni. Felébredéskor valami ilyesztő érzésem volt, de nem tudom mi. Visszaaludni már nem bírtam. A mellettem lévő ágyon még aludt a szobatársam, de felém fordult, és ezt ilyesztőnek talaltam. Pánikoltam. Utánanéztem neten az alváspralízisnek, de nem jutottam sokra. Szeptemberben kezdtem a kollégiumot, azóta egyszer volt olyan rémálmom, amitől nem aludtam jól, és kiabáltam álmomban egész éjszaka. Régebben is voltak ilyenek, de csak otthon. Pl egyszer azt álmodtam, hogy egy kutya megakar támadni, és rámutatott, és ekkor felébredtelm, és fájt a mellkasom ott, ahová álmomban a kutya ugrott.

jan. 22. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi alvásparalizis, csak katt van a fejedben a beképzelt félelmeidtől. Javasolt szakembert felkeresni, hogy rendbe tedd lelki állapotodat, mert ez nem normális.
jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
jan. 23. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!