Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez rémálom volt vagy alváspara...

Ez rémálom volt vagy alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Annyi volt,hogy feküdtem,aludtam nagyba erre,annyit hallottam,hogy a legkisebb öcsémet (pár hónapos) mintha a szüleim püfélnék és veszekednek/ordítanak közben valamin meg,hogy álljon le,ennek semmi értelme,hogy ütik stb aztán már hallottam a másik tesómat (15 éves),oda ment hozzájuk és ő is elkezdett veszekedni meg ott magyarázni valamit,aztán m bejött a szobámba és mondogatott nekem valamit,én próbáltam megfordulni,de nem tudtam megmozdulni és egész végig a hideg futkosott a hátamon (még most is) annyira féltem,ezt nem kívánom senkinek se. Aztán végül megfordultam,világítottam meg ordítottam is egyet,hogy ki van ott,aztán nem volt senki,még most is félek aludni se akarok.


Ezt elmeséltem a szüleimnek,de hülyének néznek. Ugye ez nem fog mégegyszer megtörténni?



2021. szept. 27. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

is is, egy rémálom ami közben felébredtél egy olyan fázisban ahol le voltál blokkolva

érdekes h milyen jól összekapcsolodott az álom a random felébredéseddel, ezzel úgy összekapcsolva az álmot a paralizissel mintha fixen megtörtént volna

elég kegyetlen kombináció, sajnálom h ilyet kelett megtapasztalnod de majd elfelejted pár nap és vége

2021. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Visszaaludtam,keveset,de aludtam,nem történt semmi ilyen,remélem nem is fog.


Veletek mi történt alvás paralíziskor?

2021. szept. 27. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:

hát velem már volt legalább 5 alkalommal

egyszer tanulés közben aludtam el és ébredtem fel és csak simán nem tudtam mozogni beszélni semmi de láttam mindent mert ugye világos volt

aztán volt hogy hasonloképp álmodtam valami rosszat egy idegen alakkal akit még csak nem is láttam v ismertem, de éreztem h ott van és közben megébredtem és nyitva volt a szemem kb láttam néztem a felra de nem tudtam mozogni éreztem h félek, és bármennyire is szembe akartam nézni a félelem forrással ami a hátam mögött lévő ajtobol jött képtelen voltam de

és ez utobbi sürün előfordult, azóta zárom az ajtót éjszakánként h legalább ezzel a gondolattal nyugtassam magam ha ilyen van h az az ajtó csukva van és ha csak nem törik nem lehet ott senki

2021. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!