Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uj munkahelyen ti is voltatok...

Uj munkahelyen ti is voltatok igy?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem egy uj pozicioban egy cegnel. Eleg felelös pozicio es sok mindenre kell figyelni, eddig nem dolgoztam ebbe a szakmaba. Ma volt az elsö napom egyedül es teljesen elveszettnek ereztem magam, ugy mint aki semmihez se ert. A fönök nagyon türelmes ember es sokat biztat, hogy ne adjam fel sikerül fel zarkozni. Nem akarok csalodast okozni senkinek, nektek hogy mentek az elsö hetek uj munkahelyen.

#munka #Ùjmunka
jan. 26. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyes irasert nem magyarorszagon dolgozom es nem is magyar orszagi születesü vagyok.
jan. 26. 17:11
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%

40 évvel ezelőtt jószerivel véletlenül csöppentem egy munkahelyre. Egy vezérlőpultot bíztak rám, hogy azon keresztül irányítsam egy teljes üzemrész gépeit. Számítógép még nem volt, egy fél szobát elfoglaló pultot képzelj el, kismillió pirosan, sárgán, zölden világító, vagy villogó kis lámpával. Elképzelheted, hogy tele lett a gatyám. Mondtam a főnöknek, hogy én ezt nem vállalom. Erősködött, hogy képes vagyok rá. Maradtam. Féléven belül én lettem a legjobb, ez lett életem legjobb munkahelye, végül nyugdíjba is innen mentem.

Szóval nagy levegő, aztán csapj bele!

jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a választ.
jan. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!