Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van bármi összefüggés ebben?

Van bármi összefüggés ebben?

Figyelt kérdés

Amikor regisztráltok social média felületekre (instagram, facebook, tiktok) akkor több emberi kapcsolatra tesztek szert? Több emberre beszélgettek ez által?


Azért kérdezem mert emberi kapcsolatokra szeretnék szert tenni, és le szerettem volna tölteni a tiktokot, viszont nagyon nagyon be tud szippantani sajnos. Ezért megfogadom hogy nem időzök el sokat rajta inkább megélem az örömteli pillanatokat az életben.



jan. 29. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nem.

Nem.


Oké.

jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a social media témakörében talán 5 olyan embert ismertem meg, akit amúgy nem ismernék. Persze nem mindet facebookon.

1 embert itt ismertem meg, vele kb. heti 3-4x chatelünk.

1 másik embert egy játék modding fórumon ismertem meg, vele kb. 2 hetente 1x chatelek, hogy mi történt vele, meg ilyesmi.

Megint 1 másik embert az említett modding fórumon megismert haveromon keresztül ismertem meg. Vele kb. havi szinten chatelek.

De pl. van egy rokonom, aki fb-on jelölt be.


Szóval a kérdésedre válaszolva, igen, szert tehetsz a neten is személyes jellegű kapcsolatokra, de inkább arra lenne jó, hogy a már személyesen megismert emberekkel, akikkel amúgy sose futnál össze, tudsz beszélgetni.

jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 szóval akkor lehetséges, értem. Köszönöm.
jan. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!