Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka való nekem?

Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje próbálom megtalálni a nekem való munkát csak valahogy mindig rossz úton járok.

20 éves vagyok, közel két éve dolgozom gyárban, autóiparban. Amikor befejeztem a sulit, gyárban kezdtem dolgozni, kezdésnek tök jó volt, viszont mostmár kezd elegem lenni belőle. Szeretnék váltani. IT a végzettségem, de nem érzem azt hogy lenne bármi közöm hozzá,magyarul,nem az én világom. Próbálkoztam már elég sok pénzkeresési lehetőséggel, főleg online. Szerencsejátek, kriptojátékok és a dropshipping amit igazából nem is kezdtem el, megvettem egy 250 euros kurzust ami elinditott, viszont nem éreztem álom melónak, se azt hogy sikerem lesz belőle. Ezen kívül még a twitch platformon élőztem, azt talán élveztem is. Nemrég sikerült a B kategóriás vizsgám, talán a futárkodást is kipróbálnám ha egyáltalán érdemes. Rájöttem hogy én inkább a változatos munkát szeretem, a monoton munka egy rakás f*s számomra,de szerintem sokan vagytok igy. Tehát, a lényeg, ki szeretnék törni ebből a "mókuskerékből". Várom a tanácsokat, tippeket hasonló cipőben járó emberektől és azoktól akiknek sikerült kilépni a mókuskerékből. Előre köszönöm a válaszokat, és nézzétek el a fogalmazásom, nem a legjobb. C:



jan. 31. 09:28
 1/7 anonim válasza:
Futár is egy gane melo
jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáz le kamionra, buszra. Ott mindig történnek váratlan események.
jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél dandártábornok
jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikhez értesz? Miket szeretsz? Miket szeretnél kipróbálni?


Milyen motoros képességeid vannak normál szint felett?

jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyvéd
jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2#

Kamionra tervbe van.


3#

Jelentkeztem még kb. 3 hónapja börtönőrnek illetve gondolkodtam a nyomozói pozíción is, de azt hittem többet fizetnek


4#

Mindent meg tudok tanulni rövid időn belül, persze ami érdekel is. 14 éves koromban kezdtem dolgozgatni, építőiparban, segédmunkásként, első munkanapomon leszakitotta a cserép a mutató ujjam végét, nem mondtam le a munkáról ezek után se, ahogy meggyógyultam mentem is vissza. Ez 14-15 évesen volt. Utána nem nagyon kellett nekik a munkás és elmentem haverom apjához, ő bádogos volt, vele is dolgoztam egy ideig, tetőket csináltunk. Ezeken a munkákon kívül, zenéltem, először dobbal kezdtem, nem vált be, utána kaptam egy gitárt, majd egy idő után énekes lett belőlem, azt se sokáig, meg van a tehetségem hozzá viszont nem vagyok szinpadra való. Ami érdekel jobban az a képszerkesztés, dizajner pozíció vagy valami hasonló. Azt is egy jo ideig csináltam, egy havernak kellettek logók, képek, bannerek, persze amatőr szinten mind ezt. Olyan munka kellene ahol látszatos tud lenni a végeredmény, hogy meg tudjam mondani hogy na ezt én csináltam. Fel tudjak valamit mutatni, mert nekem az a fontos. Egyébként a webprogramozas is érdekel. Bármilyen olyan munka amiben elismerést kaphatok. Gyors tanulok, birom a terhelést stb..

febr. 1. 05:15
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Asztalos.
febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!