Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem válaszoltak az emailemre....

Nem válaszoltak az emailemre. Várjak még vagy ne? (román)

Figyelt kérdés

Ezt akartam el küldeni nekik:


iti multumesc ca ai fost atat de amabil incat sa imi raspunzi. 😊 (da, nu am primit niciun raspuns)



suge-mi pula de ridiche, dragâ digi romania


febr. 2. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
A múltkor az egyik mozitól sem válaszoltak az emailemre.
febr. 2. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet semmilyen nyelven sem írunk, kivéve, ha teljesen le akarjuk járatni magunkat, hogy utolsó bunkó parasztok vagyunk.
febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a lejáratásod helyett várj, vagy küldd nekik újra az eredeti e-mailt, vagy hívd fel őket munkaidőben.
febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék ha te hasonló email-t kapnál akkor mit szólnál gondolom már nem mennének a mosolygós fejek sőt te lennél felháborodva te...
febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen levelet bárkinek is írni? Nem igazán beszélem a nyelvet, de kevés Román tudásommal azt szűrtem le a pulából, hogy elküldted őket a f.szba. De miért nem lehet a problémát higgadtan intézni? Miért nem hívod fel őket, és beszéled meg velük a problémát, vagy miért nem mész be személyesen? Ki tudja, hogy az emailt mikor és ki nézi.
febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De miért nem lehet a problémát higgadtan intézni?"

Mert ő is pont egy olyan szőröstalpú ostoba kisebbségi, mint akikre haragszik. Egyik kutya, másik eb.

febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem várok tovább, elküldtem nekik.
febr. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!