Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 30 fős lagzi...

Szerintetek egy 30 fős lagzi is lehet olyan jó buli mint egy 100fős? Attól félek, hogy ha kevesen leszünk, akkor nem lesz olyan jó mintha többen lennénk.

Figyelt kérdés

febr. 8. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fotós vagyok, többszáz esküvő van mögöttem. Voltam olyan négyszáz fősön ami nem volt jó és voltam olyan húsz fősön, ahol nagyobb buli volt mint a négyszáz fősön. Abszolút a zeneszolgáltatón és a vendégeken múlik, ha a zenekar/DJ tudja mit csinál és ha a násznép bulizni megy az eseményre akkor jó lesz az harminc fővel is hidd el!
febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívd meg akivel jól érzed magad és akivel együtt szeretnél ünnepelni. Nem a létszám teszi majd jobbá az esküvődet. Ha jó a DJ (olyat kérj fel aki kifejezetten esküvői DJ, a klubDJ teljesen más vonal) akkor Ő meg fogja oldani, hogy jó legyen a hangulat!
febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huszonx fős lagzim volt. Áldom az eget érte, kevesebb idegeskedés, nem kell ezer felé szakadni, csak azok voltak ott, akiket tényleg örömmel láttam, mindenki jól érezte magát. Az, hogy jó buli lesz-e, nem azon múlik, hogy hányan lesztek.
febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

A hétköznapi emberek nagy része nem is ismer 100 embert akit elhívhatna.


Az 50-50 fõ mindkét ágon. Két szülõ, négy nagyszülõ, mondjuk 2 tesó, 1-2 unokatesó, 1-2 nagynéni/nagybácsi... ha mindenki él. De álatlában azért nem.

A legtöbb embernél ez kb plusz-mínusz tíz-húsz fõ.

És nem, a legtöbb embernek nincs 30-40 igazi barátja, vagy hatalmas famíliája.



Nincs ezzel baj.



A szociális média szerintem sokaknál eltorzította az elvárásokat, hogy legyen 8 koszorúslány meg wellness pizsama parti elõzõ este.

febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50-es voltunk a lagzinkon, tök jó hangulat volt. Csak olyanokat hívj meg, akivel legalább 1 évben egyszer találkozol is.
febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kb 35-en leszünk. A násznép 2/3-a baráti körből van, és mindegyikük imád táncolni, lazulni. De ha nem is lennének akkora partyarcok,a lényeg, hogy közvetlen a kapcsolat, sokat találkozunk, képben vagyunk egymással (ami bizonyos családtagokról viszont nem mondható el, nem is lesznek meghívva). Úgyhogy csak jól sikerülhet a nagy nap 😉
febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!