Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törlik a paedofiluzmussa...

Miért törlik a paedofiluzmussal kapcsolatos kérdéseket? Kommentelek és az jön fel ez a kérdés már törölve.

Figyelt kérdés

febr. 9. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon egyértelmű de a pedofilia fogalma most azt hiszem 13 év alatt értendő utána talán kiskorú megrontása BTK szerint
febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 a beleegyezesi igen, csak nem tudom miert torlik a kerdeseket, amik a novak katalin ellen meg fidesz ellen szolnak, kapcsolodnak, meg atrakjak mas kategoriaba amibe nem is illik.
febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt akartam en is mondani 2


Viszont Soros gyorgy hulyesegeket meghagyjak. De ez a kerdes is eltuntetesre kerul szerintem hamarosan, mert ugye az igazat el kell hallgatni. De legalabb ti, ketten lattatok ezt a kerdest. Es eloben is akit ismerek es gyakorizik dumaltunk ebedszunetben es neki is ez az erzese, hogy itt a feluleten inkabb jobbra mennek a dolgok, ha erted mire gondolok. Szerintem ezert.

febr. 9. 13:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Nezzetek hogy eltuntek a kerdesek es mar masrol van teljesen szo...
febr. 9. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
A Ner ide is beférkőzött.
febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5


Nem hiaba nem lehet meg panaszt sem tenni egy uj tema felvetesenel amit "eltuntetnek". Meg sem lehet kerdojelezni, es indokot sem irnak csak annyit, hogy "a regulacio ellen ..." meg par szo es kesz. Valahogy hasonlit ez valamire.

febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is ma reggel írtam VOLNA egy válast egy témára ott ebben az ügyben, de már a tegnapi tiltakozás ellen (Nova Katal. ellen), és törölték.
febr. 10. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdéseket beküldő két-három ember nem gyenge túlzásokba esett, amikor csak az ő "kérdéseik" töltötték ki napokon keresztül az oldalakat!

Az már csak hab a tortán, hogy tartalmát tekintve az összes "kérdés" ugyanazt taglalta.

febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem gyenge tulzas a tema maga? Akkor arrol ne is beszeljunk tulzott temarol mert az maga is tulzott?


Es nem o kerdezte mondjuk ugyanazt, mert szepen sorban el lettek tuntetve mas megfogalmazassal, mas stilussal.


A hab a tortan az az, hogy "eltuntettek" ezeket. Es utan rogton teljesen irrelevans kerdesek maradtak meg. Peldaul egy 6 honapos 99+ valasszal erkezo kerdessel lett helyettesitve a top kerdes es nem is a kiemeltek kozott. Athelyeztek azokat is, allitom.


Es szerintem a mostaniakat is el fogjak hamarosan tuntetni. Mert mar egyet el is tuntettek. Nyilvan ha sok ember mas szemszogbol latja a dolgokat hiaba a tema ugyanaz ami neked hab, az masnak beton. Akkor mi ertelme a kategoriaknak? Minek beszeljunk kisbaba nevadasrol amikor a tema ugyanaz szo szerint? Ez egy gyenge erv amit leirtal.

febr. 10. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha dühöngsz, ha nem, nem változtat a miértjén! Attól ne remélj prioritásbeli emelkedést, hogy páran telef@snak egy weboldalt közel ugyanolyan tartalmakat hordozó "kérdésekkel"! Kellemes további dühöngést! :DDD
febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!