Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AliExpress megbízható?

AliExpress megbízható?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem onnan az egyik barátnőmék sokszor rendelnek onnan míg a másik barátnőmék azt mondják hogy nem jó aki rendelt már írja le a véleményét lécci 😊
febr. 23. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezerszer feltett kérdés, de a válasz még mindig ugyanaz. Ez egy piactér. Olyan mint a magyar Vatera/Teszvesz, vagy az ebay, Amazon stb.

Csak egy felületet biztosít az értékesítőknek. Nem az alitól vásárolsz.

Az Ali megbízhatóan teszi ezt. Vásárlók és értékesítők kölcsönösen tudják egymást értékelni.

Ha azt látod, hogy az eladó már sok-sok dolgot eladott, és az értékelése jó, nagyon jó, akkor nem fogsz csalódni.

Az oldal véd az esetleges átverés esetén, de jobb elkerülni.

febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oksi köszi
febr. 23. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeteget rendeltem 2 éven át járkáltam postára rendszeresen átvenni a dolgokat.


Maradjunk annyiban, hogy nem mindent érdemes megvenni ott.

Sok a kamu értékelés is manapság.


A megrendelt cuccok kb 40%-a volt rendben.


A többi:

-nem is olyan anyagú ruhát küldtek


-hibás termékeket magam szereltem meg vagy varrtam meg, az egyik cipőt pedig szét kellett szednem és merevítőt rakni a magassarkúba, ugyanis elhajlott ahogy léptem benne.


Nem azért rendelek, mert cipészkedni akarok vagy varrónői hivatásomat akarom űzni pluszba.


Műszaki dolgok... No comment.

Sok plusz meló volt velük.


-s vannak, amik mai napig meg se jöttek


-egy csomag eltévedve célba ért 3 év után, én meg néztem nagy szemekkel, hogy mi a fene az???


Bele se merek gondolni, hogy akik nem értenek annyi mindenhez, mint jómagam, mi a fenét kezdenek a vacak termékekkel.


Amiket rendelek a mai napig:

Csakis fogászati, ékszerészeti és jade drill-eket, csiszolókat az alkotáshoz, meg mágneseket nagy kiszerelésbe, amik kellenek a termékek dobozainak záródásához.


Pl gyémánt marókészlet auren-en (magyarban) 6500 ft, addig ugyanaz a szett aliexpress-en 600-800ft.


S nem is használja az ember mindet. Alin megtalálom az adott marófejet akár 10-50-100 db os kiszerelésben is jelképes árért.


Meg harisnyákat rendelek max majd, de abból van még egy egész kartondoboznyi.

febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megbízható, bár a csomag érkezésére sokat kell várni
febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ nagy segítség 😊
febr. 25. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vitázom, de kamu értékelés hogyan lehet? Véleményt egy termékre, eladóra az tud tenni, aki meg is vásárolta.
febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!