Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgös! Hogyan mossam ki a...

Sürgös! Hogyan mossam ki a papucsomat mit csináljak mostmár vele??

Figyelt kérdés

A drága barátom fürdés után az én anyagból készült papucsomat vette fel mondván valamivel muszáj volt ki jöjjön.

Anyukámtól kaptam még 1 hónapos sincs...

Na de a bajom az, hogy kinyújtotta a papucsomat, csorom víz az egész és neki gombás 2 körme... most mi legyen??


Én vigyázok a cuccaimra... nem az első amit tönkre tesz amit én anyukámtól kapok. Màr nem anyummal élek ezt is leszögezném.


Igazából ő van most felháborodva mert hogy én lebasztam.


Mit tudok a papucsommal kezdeni? Nem szeretném kidobni mert nekem fontos..



febr. 24. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy másnál nem alap dolog hogy ha nem gumiból készült a pupucs nem abba flangálunk fürdés után?
febr. 24. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene megkérdezni, hogy mit kezdj a pasiddal...


Igénytelen is, paraszt is, nincs tekintettel rád és dolgaidra.

Mindegy kitől kaptad vagy vetted azokat.


Mosd ki gépben a papucsot, száradáskor pedig összemegy az anyag.


Persze attól is függ mennyire trapálta szét.

febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg te vagy túlzottan mimózalelkű. Felvette a papucsodat, na és? Törjön ki a harmadik világháború?? Tudtommal egy normális párkapcsolat a kölcsönös elfogadáson és a szereteten alapszik. Illetve hasznos dolog a kommunikáció is. Ha pedig nem megy sehogy sem, kár erőltetni.
febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan olyannal vagy akinek gombás a körme? Meg áll az eszem.
febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy rendes férfi papucs nélkül jön ki a fürdőből ☝️
febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké hogy szerinted mimózalelű vagyok, de olyan dolgokat tesz néha tönkre amit nem saját pénzböl vettem, hanem mástól kaptam. Ha én vettem volna nem haragudtam volna rá mert veszek másikat, ne azon múljék. Csak rosszúl esik ha valamit tönkre tesznek amit mástól kapok, mert megbecsülöm.

És mivel a lábán gombás 2 köröm ezèrt már hordani se nagyon fogom tudni mert félek elkapom, de hátha kimosom 30 fokon akkor rendben lesz, mert a magasabbat nem bírná szerintem.


Arról állítolag nem tehet, hogy gombàs mivel műtve volt neki 1 éve és állítólag azután történt. 2 egymás melletti. Ja és amit a patikába vett eddig ecsetelő nem hatott.


Igazából, nem tudom mit tudnék ezen kívül megbeszélni róla hogy màskor ne csináljon ilyet es ne vegye fel ha nem vigyázik rá. Max kiderül hogy csak folytatja e vagy sem.

Ezt most elnéztem neki màr, csak a papucs legyen használható.

febr. 24. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a 30 fokos mosás az minden, csak nem fertőtlenítés. Fújd le alaposan gyógyszertári 95%-os alkohollal. Az nem tesz az anyagban kárt, ellenben kiirt mindent is.
febr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"állítólag"... Drágám, te annyira buta és naív vagy.


Az ember elmegy orvoshoz, megfelelő cuccot kap a gombásodásra. Az nem egy "gyógyíthatatlan betegség"...


El ne hidd basszus.


S te még mindig a tárggyal vagy jobban lefoglalva, nem pedig önmagaddal, életeddel, párkapcsolatodat megkérdőjelezve?!


Normális ember nem kamuz ilyeneket neked, hogy jajj, műtét óta gombásodom...

Normális ember nem paraszt és gondol rád.

Pl nem teszi tönkre a dolgaid, hanem téged és mindenedet tiszteletben tart.


30C° az tényleg semmi, még a tested is melegebb basszus.


Kezdem úgy érezni, hogy rendkívül butácska vagy.

febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

4-es a tied már régen megállt, és ez látszik is.

A többiek is kb csak azért jöttek, hogy ma is jólmegaszondjanak' valamit érdemi tudás nélkül.


A kérdesedre válaszolva: Nem érdemes nagyon megfőzni azt a papucsot, egyrészt a gombák csak 75 fok felett pusztulnak el, másrészt 20 fokon is bőven elég kimosni, csak használj hozzá fertőtlenítő mósószeradalékot. Én a Sanytol verzióját szoktam. Nekem is van ilyen nyavalyám sajnos es csigalassan gyógyul, így mindent fertőtlenítősen mosok, ami a lábamhoz érhet. Nekem is vannak vendégeim, párom stb...


+ Nem akarok én is a szövegértelmezési nehézségekkel küzdők sorába beállni, de szerintem is figyelmesebb barátot érdemelnél.

márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!