Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy teljesen új iskoláb...

Milyen egy teljesen új iskolába beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Egy teljesen új iskolába át szeretnék menni, ahol kb. nem ismerek senkit, és megszeretném kérdezni hogy milyen beilleszkedni (könnyű,nehéz) ,könnyen hozzá lehet e szokni az új környezethez, az új tanárokat mennyire lehet megszokni(akár tanulás ügyileg is nehezebb e?) stb…

Félek hogyha átmennék egy másik iskolába akkor nem lennének barátaim vagy nagyon lerontanám a jegyemet meg ilyenek…(mondjuk nem vagyok az a nehezen barátkozós fajta,de azert teljesen más nem tudom hány száz emberrel..)



febr. 25. 19:40
 1/1 anonim válasza:
Ez teljesen változó. Nincs semmi garancia arra, hogy be tudsz-e illeszkedni, vagy sem. Biztos lesz pár olyan ember, akivel megtalálod a közös hangot, és olyanok is, akiket a hátad közepére sem kívánsz. A suliknak szokott lenni honlapja. Én régen ott néztem meg, hogy mennyire szimpatikus az adott iskola, videók is vannak fent (a legtöbb iskolának).
febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!