Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedtetek be az új...

Hogy illeszkedtetek be az új iskolába kilencedikesek?

Figyelt kérdés
Nehéz volt? Találtatok barátokat? Milyen volt beilleszkedni? A gólyatáborban szereztetek barátokat? Nagyon érdekel ez engem mivel én jövőre leszek kilencedikes.

2014. nov. 12. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gólyatáborunk, de már az évnyitón beszélgettem keveset az egyik lánnyal és tök jó barátok vagyunk azóta is. Én már tizedikes vagyok, remélem azért az én válaszom is jó. :) találd meg a megfelelő embereket az osztályban, akik szimpatikusnak tűnnek, aztán majd kialakul. Nem lehet már az első hetekben Mindenkit megismerni, de persze az évek során majd az is megtörténik. Az én osztályom nem túl összetartó, két felé vagyunk szakadva ami nem túl pozitív, de ez élén még tavaly kellett volna tenni. Szerintem erre figyeljetek. :)
2014. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balizska23 válasza:
Nem kell hagyni magad. Úgy képzeld, hogy 26-on voltunk az osztályban, abból volt 3-4 nagylegény, az első nap évnyitón keménykedni kezdett nekem az egyik, amikor felraktam a falra. Magyarul nem kell hagyni magad, beszélgess sokat, és keresd a többiek társaságát.
2014. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!