Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bevettem egy szem adipex P...

Bevettem egy szem adipex P meg egy Sibutramine egyszerre lessz tőle bajom? Azért vettem be mert azt gondoltam kamu semmi hatása nem lessz. Úgy èrzem bevagyok àlva. Hànytassam meg magam? Pörgök mint a búgócsiga.

Figyelt kérdés
Aki használta a tablettát olyan írjon mert az tudja mivan ilyenkor.
márc. 7. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Most inkább élvezd ki a pörgést aztán tanulj az esetből hogy többet ilyet ne csinálj.
márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Okè utána olvastam ez olyan mint a drog de hát ugy volt hogy már nem lehet eredetit venni.


Tesómmal hülyültünk ugyis kamu.


Nem gondoltam volna ezt. Apu elé nem is merek menni meglát azt foglya hinni drogozok pedig èn soha èletemben nem drogoztam.


Szárad a szám alig van nyálam belefogok valamibe olyan mintha nem tudnám abba hagyni a fejem kicsit fáj ennyi egyáltalán nincs ètvágyam.


Úgy beszéltük meg hogy akkor vesszükbe ha már nagyon èhesek vagyunk ès be is vettük ès nem vagyunk èhesek simán lefutnám a maratont. Hogy fogok aludni🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

márc. 7. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja ès a lábam lefagy
márc. 7. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Most már ígyál rengeteg folyadékot hogy minél hamarabb kipisild a hatóanyagokat.
márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okès iszok köszi
márc. 7. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem drogok csak anyagcsere gyorsítók, ezért pörögtök :D
márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jah 😅😅😅😆😆 de hát nem kell wc-znöm anyag csere gyórsító az nem az amikor wc-zni kell 🤣🤣🤣🤣🤣.


Az a neve Adipex P meg Sibutramine genesis. Ezt a kettöt vettembe egyszerre ez nem fogyasztó szer?


Amúgy Judora járunk ès 2 hèt múlva verseny csak akkor indulhatunk a versenyen ha maximum 4 kilóval bennevagyunk a súlyba amivel indítanának bennúnket a korósztályunkban.


Èn nem szeretnèk fogyni igyis sovàny vagyok èpp hogy most kezdenèk fejlődni ès úgyèrzem a fogyás akadályozni fog a kifejlődèsbe.


Igazából èn abba szeretnèm hagyni az edzèst de a szüleim nem engedik mert túl jól megy edzőm sem akarja hogy abba hadjam.


Volt hogy 2 hetet kihagytam úgy mentem haza mint ha edzésből jöttem volna meg.


Alra gondoltam a tanárommal fogok beszélni hogy beszèljen a szüleimmel hogy abba akarom hagyni ès ha nem hadják akkor rossz vège lessz mert szögdösni fogok meg hazudgálni mind miadtuk mert eröltetik.

márc. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!