Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vagy Sibutramine?

Adipex vagy Sibutramine?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinek melyik vált be jobban? Adipex vagy Sibutramine? Kérlek titeket ha próbáltátok és hatott egy oldalt linkeljetek ahonnan rendeltétek. Köszönöm szépen! (Az okoskodók és rosszindulatúak kíméljenek meg)

2019. nov. 20. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

"okoskodók és rosszindulatúak"


most ez akkor vagyok, ha azt mondom szedd vagy akkor, ha azt mondom ne szedd?

2019. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az,hogy szedem vagy sem az én döntésem,de aki kulturált ember módjára leírja a véleményét az nem zavar. Viszont vannak akik elég bunkón és primitíven írják le azt,hogy ne szedjem. Na azokra nem vagyok kíváncsi
2019. nov. 20. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

iagazd van, teljesen a te döntésed. akkor a legjobb jóindulattal leírom az Adipexről, hogy idegméreg, édesanyám 10 évig (!!!) szedte, Ausztriából szerezte mindig.

a fogyását semmilyen mértékben nem segítette, viszont mindenre volt energiája úgy, hogy alig evett, 2 nyüzsgő gyerekkel foglalkozott 0-24-ben rengeteg egyéb napi teendő mellett, és látszólag sosem fáradt el. néha persze kijött rajta, hogy úgy érzi magát, mint egy hulla, de nem vette figyelembe, ez egy drog és már erősen függő volt. ma 60 éves elmúlt, az egyik szemére alig lát, mert elhaltak a látóidegek, ez már a 30-as évei végén nyilvánvalóvá vált, továbbra is alig eszik, mert teljesen felborult az egészséges kapcsolata az étellel, cserébe viszont ödémás, tehát erősen túlsúlyosnak néz ki, pedig az csak víz (nyilván szegénynek az izületei nem tesznek különbséget, szóval azok is megsínylették).

máig ha szóba kerül ez a drog, azt mondja, bárcsak sose nyúlt volna hozzá.


a Sibutramine-ról nem hallottam.

2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Adipex auaztriából hozattam kb 20 eve !

Volt hogy 1-2 mp es eszméletvesztésem volt tőle,havimat összezavarta, majdnem meddőséget okozott nálam ! Gyomromat kicsinálta egy életre.

Egy hónap szedese utan szünet javasolt , mert függőséget okoz !

Sajat erdekedben ne szedd !


Eletmódváltas, mozgás , es havi 4-5 kilótól megszabadulsz így is .

Csodaszerek meg nem leteznek, barmit is mutatnak mondanak a reklámok.

2019. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szintén Adipex, egy hónap után perforált gyomorfekéllyel sürgősségi műtét lett az eredménye.
2019. nov. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Adipex: pár nap után a kukába dobtam, mert csak naponta egyszer mentem pisilni. Ez így nem tűnt egészségesnek. Fogyni ennyi idő alatt természetesen nem sikerült.


De: korpa tabletta! Azt tudom ajánlani! Étkezés előtt beveszel 5 db-ot, langyos vízzel vagy üres teával. Megduzzad, és sokkal kevesebb kajával jól tudsz lakni! Ha éhes vagy, de még nincs kajaidő, akkor ugyanez. 5-6 db, vízzel vagy teával. Normális diéta és sportolás mellett így kvázi éhezés nélkül fogytam havi 4-6 kilót.

2019. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Sajnos én is nagyon sok mellékhatásról hallottam az adipextől.. és hogy sok mindenki egészséget és idegrendszeret tönkre tette.. viszont a sibutraminerol meg nem olvastam ilyen mellékhatásokat.
2019. nov. 21. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Pedig van, azért tiltották be a forgalmazását.


[link]

2019. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

adipex: tavaly sikerült vennem, azóta sem... 70-80szemet szedtem be, -15kg. Sajnos azóta nem tudok venni.

Akinek X évig szedte az anyukája és nem fogyott: az akkor nem igazi adipex volt.

Nekem a PM alulműködésemmel csak ez segít fogyni

2019. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem szedni a Sibutraminet ,mivel Eredeti Adipexet már nem hiszem hogy találok bárhol is. 9napja szedem eddig -3kg. 10szemet rendeltem próbának és bejött. Most rendelem a többit. A mellékhatások amiket írnak róla nálam egy sem volt. Egyáltalán nem voltam rosszul,viszont nekem nem vette el teljesen az étvágyat csak csökkentette,de ez is elég. Akinek ilyen mellékhatások voltak szerintem az nem eredetit szerzett be
2019. dec. 9. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!