Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor hány éves korában...

Mikor hány éves korában merted egyedül hagyni a gyereket otthon 8 órára amíg a munkaidő van?

Figyelt kérdés
márc. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlagban 13-14 éves korra tenném, de ez messzemenően függ az adott gyerek személyiségétől. Van, akit már 10 évesen is otthon lehet hagyni, és van, akit még 16 évesen sem jó ötlet.
márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem 8 évesen is otthon lehetett hagyni gond nélkül.


Mai napig nem társam az "unalom" szó. Mindig kreáltam s kreálok valamit mai napig.


De egy kupac sóderben is elkavicsoztam napokig.


Külön rakta anyum az aznapi kajámat és amikor éhes voltam megettem.


Tesómról ez nem mondható el. Tizenévesen se merték otthon hagyni.


Személyiség függő.


Ismerd meg a gyerkőcödet. :3

márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kicsik a gyerekeim de már most tudom hogy a nagyot minnél később "szeretném" egyedül itthon hagyni a kicsi valószínűleg sokkal előbb érettebb lesz rá ő nyugodt fajta. A nagy tombol tuti széttszedné a házat vagy magában tenne kárt. De nyilván ez sokat változhat még de jelen esetben így gondolom.
márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!