Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan profi hordozó,...

Horváth Koppány kérdése:

Létezik olyan profi hordozó, amely hosszra eléri a 100-120 cm-t és elbír 70-80 kg testsúlyt is, úgy, hogy az ember közben sétál is? Valamint ekkora hossz és súly cipelése ilyen módon egy férfi számára fizikumban ugye nem lehetetlen feladat?

Figyelt kérdés
És egy ilyen opció, hordozóban töltött idő egy felnőtt utas számára is elviselhető azért a háton mondjuk fél órát-órát?

márc. 12. 07:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez ugyan olyan lehetne, mint amikor a nyakban ül valaki, csak hosszabban tarthatna így a dolog, jobban eloszlana a súly is és sokkal extrább is lenne (a magasság kisebb lenne, de még mindig nagyobb, mint pl 150 cm alapmagasság, pl egy koncerten az már a láthatóságot is befolyásolhatná)... Ha nem nagyon kényelmetlen egyik félnek sem rövid távon és tényleg emeli is kissé a hordozóban ülő magasságát, akkor szerintem tök jó ötlet és ha így megjelennénk valahol a hátamon egy csajjal egy koncerten pl, tuti mindenki megnézne!! :D És sztem sokan kedvet is kapnának!! :D
márc. 12. 09:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha edzel, vannak testre rögzíthető súlyok.


Ha valami másban gondolkodsz, felejtsd el.

Tönkreteszed a testedet.


A súlyokat nem véletlen érdemes eloszlatni.


Akik ne teszik ezt pl munkaköröktől az iskola táskáig, azok komoly fájdalmakkal, maradandó gondokkal küzdenek.


Gerincferdüléstől sérvekig.

márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as: Mondjuk havonta 1-1 alkalommal 1-2 órára belefér az ilyen, főleg, míg az ember fiatal... :)
márc. 12. 09:30
 15/17 A kérdező kommentje:
És szerintem nem sokkal terhelőbb, mintha a nyakban ül valaki ugyan ilyen helyzetben!! Sőt...
márc. 12. 09:30
 16/17 anonim válasza:

Szerintem meg más. Ha nyakban ül, akkor a vállaidon van a teher. Kicsit tanulmányozd szerintem ezt a témát. Nem véletlenül vannak helyes emelési módszerek is ilyen 20 kilók felett már, hogy egyenes derék meg minden, mert alapvetően nem erre lett kitalálva a test és a gerincoszlop sem, hogy 70 kiló húzza a hátadat.

Mondjuk annyira nem nehéz letesztelni a dolgot, veszel egy katonai hátizsákot, amibe sok cucc fér, telepakolod 70 kilóval, aztán sétálgatsz vele…

márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az ember "fiatal" s azt gondolja naívan, hogy "belefér".


Aztán, ha jösz gerinc műtétre, ne siránkozz.

márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!