Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megteheti ezt a postás?...

Megteheti ezt a postás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kapnom kellett volna egy csomagot, ami levélként volt feltüntetve. De 2 hétig vártam rá, és nem jött meg. Azt hittem, hogy elveszett, és amikor bementem érte érdeklődni, kiderült, hogy végig ott csücsült a postán (a feladás utáni 2. napon már megérkezett). Az történt, hogy amikor kihozta a postás, nem voltam otthon, de nem is kaptam róla értesítőt.

De ha nem tudom előre hogy csomagot kaptam volna, életem végéig ott maradt volna a csomag? Most akkor hogy van ez?


2010. okt. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyenkor szoktak értesítőt hagyni, vagy a szomszéd átveszi... Ha utána jársz a dolgoknak, akkor gyorsan fény derülhet az ügyre!
2010. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már többször kivették a postaládámból az értesítést, lehet hogy te is kaptál csak valaki lenyúlta poénból. megjegyzem, szar poén :D
2010. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mi postaládánkból nem lehet kivenni.
2010. okt. 26. 06:18
 4/4 anonim válasza:
Elég kicsi papír. Nem lehet hogy egyszerüen bele esett valami ottani újságba amit bedobnak, szórólapba vagy összefogtad valamivel és kidobtad? Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni szerintem.
2013. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!