Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom, nem...

Van egy lány barátom, nem vagyuk épp annyira közel egymáshoz, de már ült az ölömben stb. Hogyan tudnám őt izgattni símogatással, hogy ne legyen túl intim viszont jól essen neki? Fura lehet de ha valaki tud segíteni akkor azt megköszönöm.

Figyelt kérdés
márc. 16. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz izgatás alatt? Számomra el elidegeníthetetlen a szexualitástól.
márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Z*
márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

22:57 én viszont nem éltem vele soha szexuális életet se semmi olyasmit. Számomra csak egy barát de szeretném ezt megtenni vele...

Izgatás alatt meg azt a bizonyos érzést értem, ami jól eshet neki szexuális téren...

márc. 16. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ház figyelj, az emberi testen számos erogén zóna létezik. Az a te döntésed, hogy melyikhez nyúlsz.
márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék túl intim lenni. Esettlek ruhán keresztűl pl. símogatással ha lehettne. Valami javaslat?
márc. 17. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék túl intim lenni." Akkor hozzá se nyúlj, minek?
márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem addig fog tartani az a barátság, amíg hozzáérsz.
márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a pénzedet számolod miközben bosszankodsz hogy a napi bevételből származó húszezres köteg már megint nem fér el a zsebedben. Segítenél elkölteni?
ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!