Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó estét Csak tudni szeretném...

Jó estét Csak tudni szeretném ha le jár a személyi igazolvány ha újat igényelek akkor az ügyfél kapum meg szűnik vagy az marad örökre és még egy kérdés hogy mivel úgy vagyok regisztrálva akkor új személyimet is tudom regisztrálni vagy nem?

Figyelt kérdés

#Ügyfélkapu segítség #Személyi lejárt
márc. 27. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnik meg az ügyfélkapud, hanem ott automatikusan megváltozik a személyigazolvány számod. Eleve a kormányablak készíttette el az ügyfélkapudat. Ezeket az adatokat ők intézik. Bemész a kormányablakba, lőnek rólad egy fényképet. Vesznek két újlenyomatot is. Aztán visszamész egy jó hét múlva az új személyidért. Más dolgod alapesetben nincsen.

Januárban voltam, onnan tudom, hogy ez így megy.

márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Független az ügyfélkapu a személyi igazolvány meglététől. Ha egyszer beregisztráltál, az a fiók a megszüntetésig élni fog, nem kötődik okmányhoz.
márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom le törölni? Semmilyen módon mivel el felejtettem a jelszómat és nem enged semmilyen úton be lépni és azt irja ki hogy ez a felhasználó név foglalt de már meg változtattam az email címemet és még úgy se enged be akkor mit lehet csinálni?
márc. 27. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A kormányablakban ezt helyre tudják állítani. Úgyis mész személyit csináltatni, akkor egy füst alatt ezt is elintézheted.
márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scream85 ***** válasza:

1. Miért akarod az ügyfélkapudat letörölni?

2. Van "Jelszóemlékeztető" funkció.

3. Ha eleve nem tudsz belépni, hogy változtattad volna meg az e-mail címed?

4. Bemész a kormányablakba és helyrehozzák neked.

márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!