Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook Marketplacen miért...

Facebook Marketplacen miért nem sikerül a kapcsolatfelvétel, az eladók miért nem olvassák el az üzenetem?

Figyelt kérdés

Több alkalommal nem tudtam vásárolni, mert írtam nekik, hogy megvenném a terméket, vagy érdeklődtem,de meg sem nyitották az üzenetet.


Arra is gondoltam, valami beállítás lehet, ami miatt nem látják az üzenetemet.



ápr. 10. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy beállítás, de szerintem az is, hogy nem nálad, hanem náluk.


Vannak akiknek az ismeretlenektől jövő üzenetek az "engedélykérések" (message requests) közé kerülnek, és ezt egyfelől tudni kell, másfelől még ha tudod is, rá kell külön menni és engedélyezni, akkor jelenik meg a bejövő üzenetek között és tudod elolvasni.

ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A marketplace furcsan működik. Ha pl latsz egy termeket rairsz majd rairsz egy kovetkezo hasonlo termek eladojara is akkor mikor valaszt kapsz nem latod hogy pontosan melyik termekkel kapcsolatban jott a valasz. Ez sok felesleges kerdest eredmenyez.
ápr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!