Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem facebook...

Viiki kérdése:

Lenne egy kérdésem facebook hogy lehet fel oldani hogy ne legye. Kapcsolatfelvétel?

Figyelt kérdés
Mert vegig neztem mindenhol facebook sehol sem nemtudom feloldalni 🤔
2021. márc. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék? Beszélni Magyar?
2021. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömet le tiltotam es utana ki mutata hogyy kapcsolat felvételi es nemtudom fel oldani, nemtudom neki irni semit
2021. márc. 28. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valakit letiltasz, akkor - nyilván - nem tudsz neki írni, amíg a tiltást fel nem oldod. Nézd meg mit írnak a beállításoknál, ott kell keresned a feloldást.
2021. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem értem a kérdést? Letiltottad, nem? Akkor oldd fel:D Gondolom ugyanott kell, ahol letiltottad őt. De ha ez nem megy, csináljatok egy csoportot, amibe csak ketten vagytok benne, úgy tudsz neki írni a tiltás ellenére is.
2021. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Bocsáss meg, de ebben nincs igazad. Közös csoportban nem láthatja amit ír, épp amiatt, mert tiltva van. Ha pedig kölcsönösen tiltják egymást, pláne nem látnak majd semmit.

Tudom, mert konkrétan jártam így: egy pasit tiltottam, és sosem látta mit írok, csak a rá érkezett válaszokat a közös csoportunkban, amiben mindketten tagok voltunk. Mikor ő is letiltott, akkor már én sem láttam, hogy ő mit ír.

Ez csakis a tiltás feloldásával állhat helyre.

2021. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!