Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvel kapcsolatosan lenne...

Könyvel kapcsolatosan lenne kérdèsem! Hogyha ebben az èvben megjelent egy könyvsorozat első rèsze akkor kb. menyi ideig kell arra várni hogy kiadják magyarul a következő rèszèt?

Figyelt kérdés
600 oldalas könyv volt

ápr. 14. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Terjedelem érdektelen. A szakmai ismereteim alapján nem lehet tudni. Ehhez persze nem kell kiadói munkatársnak lenni. :-)

Attól függ, mi a célja, terve a kiadónak, hogyan áll a jogok megszerzésével. Van, amikor teljes sorozatot egyszerre adnak ki, és olyan is, hogy az első megjelenése után nincs folytatás. Lehet, nem is volt tervben több, de az is, hogy nem volt rá kellő kereslet.

Én is rendeltem egy másik cégtől egy ö kötetes lexikont, de csak egy került a boltokba. Az eladott példányok nem kis hányada mindent megvevő antikváriumokban vagy a kukában végezte.

ápr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy van-e rá igény, amit ugye az első rész keresletéből tudnak meg.

Én három éve vettem egy sorozat első részét, és szinte évente jelent meg a folytatás. Idén jött ki a harmadik, befejező része magyarul.

ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!