Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könyvet írok és nem jutott...

Könyvet írok és nem jutott eszembe semmi jó név (kitalált) kérhetek név ötleteket?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Magyar vagy külföldi(ha ez, akkor milyen nemzetiségű)?
ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi a témája? Illetve milyen műfaj? Regény? Novella? Ezek ismerete nélkül képtelenség értelmes választ adni a kérdésedre.
ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Angol/amerikai:

lány: Myra Denver, Zoey Baxter, Madison Whole, Tara Camlin

fiú: Zack Falwell, Carlos Warren, Isac Fulbert


Magyar:

lány: Soós Laura, Bicskai Enikő, Hegedüs Natália

fiú: Szántai Lóránd, Kováts Máté, Kiss Noel

ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
vannak már direkt erre való névgenerátorok
ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:


[link]

ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösszi
ápr. 16. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi gondolat, netán ihlet? Áhh, minek is az könyvíráshoz... Könyv...😂😂 Inkább kirakósozz.
ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van ihlet csak a mindig hülye neveket sikerült kitalálnom
ápr. 16. 23:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egészen másfajta elképzeléseink lehetnek. Az ihletnek és az egyediségnek számomra az a lényege, hogy úgy alkotod, ahogyan te szeretnéd, miképp te elképzelted, nem más. És erre részemről ennyi a válasz, hozzátéve, hogy kérlek alaposan értelmezd, amit fentebb leírtam. Amúgy nem is értem, én is szeretek alkotni, leginkább versben és zenében, de soha nem kértem volna tanácsot senkitől az alkotással kapcsolatban. Némi alapműveltségem van, a többi pedig csak kreativitás kérdése. Az alapismeretek nyilvánvalóak, bárki számára hozzáférhetőek. Amire pedig a kérdésed irányult, mégis milyen nevet szeretnél hallani úgy, hogy 0 információt osztottál meg a mű tematikájáról? Lehet Frodó, Voldemort, Picard kapitány, vagy Peter Griffin is, legalább egy irányt adhattál volna, de még ennyit sem sikerült.
ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Vettem proteint, de nem bírom kinyitni" esete. Ha a nevek kiagyalása megy nehezen, akkor pont arra kéne gyűrni a legtöbbet.
ápr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!