Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Készült a beleegyezésem és engedélyem nélkül rólam egy hamis Facebook fiók amely az én képeimet osztotta meg (van közötte pár olyan kép ami nem engem ábrázol) a legnagyobb gond ebben az, hogy meztelen képek, ha ez pedig nem elég, a képek készültekor, amikor a képeken szerepeltem kiskorú voltam.

Nem tudom, hogyan történhetett vagy mi okból, de szeretném ha az oldal a képekkel együtt eltűnne véglegesen.

Van párkapcsolatom, de nem mertem elmondani a páromnak mert kellemetlen és félek, hogy szégyellne.

Hogyan tudok eljárni ilyen esetben?

A Facebookal e-mailezek már egy ideje, de semmire nem megyek a mihaszna “felülvizsgáltuk, de nem találtunk kivetnivalót a profillal” üzeneteikkel… másrészt már hallottam olyat mástól, hogy szintén intim képekkel éltek vissza egy bizonyos lánynak és a rendőrség ilyen esetben bele se tojik a dologba, semmi amire képesek lennének…



ápr. 19. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz azokon kívül, amiket már próbáltál ezek szerint. :(
ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Scream85 ***** válasza:

1. Jelenteni folyamatosan a hamis profilt (vond be az ismerőseidet is...minél több helyről kap a Facebook jelentést, annál nagyobb az esélye hogy sikerrel jársz)

2. Hogy juthattak hozzá olyan képekhez rólad? Gondolom a valós profilodon nincsenek fent. Így csak olyas valaki lehetett, aki hozzáfért ahhoz a számítógéphez/adathordozóhoz, amin ezeket a régi képeket tároljátok.

ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudtam, hogy a facebookra tilos meztelen képeket kirakni, azt rögtön törlik...

Hogy-hogy a hamis profilon még fent vannak?

Ha ezt hangsúlyoznád a facebookos ellenőröknek, az sem segítene?

Sok sikert!

Majd írd meg kérlek, ha van újabb fejlemény!

ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!