Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen szerintetek?

Mi legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel amúgy elég jóban vagyunk

Amikor írok neki általában mindig válaszol

Kérdezem tőle hogy van, mi újság vele stb. Válaszol rá mi van vele, mindig vissza is kérdezi ezt tőlem

Viszont tegnap volt egy olyan hogy írtam neki ismét mert már kb 4 napja nem beszéltünk megnyitotta és nem kaptam rá választ

Mit gondoltok mitől lehet ez?

Csak simán nem ér rá?

Próbáljam meg majd később ismét?


ápr. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg tőle
ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mit kérdezzek?
ápr. 21. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello! Mizu? Amit irtam ,az fontos, majd légyszi válaszolj rá.


Vagy

Csű, mit csinálsz? Fasért nem irsz vissza.


vagy

Hé, láttam, hogy láttad az üzit, és nem irsz vissza, irjal mar vissza!


vagy.

Csá, az en eletem unalmas, nem történik semmi, és az a legnagyobb gondom, hogy vlaaki látta, amit irtam, és nem ir vissza, miért nem?

ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: kösziiii😂
ápr. 21. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén: belehalsz?

Miért frusztrál az, hogy nem ír?


Seggetekben a net és az unalom, hogy a másikat cseszteti a magadfajta, aki ki van, ha nem írnak vissza.


Aki számon mert kérni, miért nem írok x napig az mind offolva lett.


Az a helyzet, hogy az internet által 0-24ben elérhető már az ember és sokan bepofátlankodnak az ember pl pihenőjébe, programjaiba.


Ezért is ignorálom az üzeneteket, lenémítva a dolgokat.


Na meg nem mindig van kedve irogatni az embernek.


Ha valaki dumálni akar, ne írjon regéket, hanem ledumálunk egy időpontot talira, addig meg csinálom és élvezem az életem.


Aki spontán bekopog, ajtót nyitok, köszönök és leközlöm, nem beszéltünk időpontot, szia.


Folytatom, amit csináltam.


Tartsd tiszteletben, hogy nem válaszol, az ok pedig rá tartozik, ha akarja megosztja, de nem kérheted számon.


Az is lehet elnyomódott telója. Velem is megesett, amikor sütés főzéskor receptet telóról néztem. Egész kezem tésztamassza volt és könyökkel baszakodtam, de felül beadta üzenetet a teló és rámentem.

Aztán elfelejtettem,hogy rámentem.


Az illető kivágta a hisztit, számonkért és ott mondtam neki, hogy na ezt velem senki ne csinálja.


Remélem nem ez a fajta vagy.


A szűk baráti körben pedig mindegyikünk úgy van ezzel a témával, hogy mindegy látta-e az üzenetet vagy sem a másik, tiszteletben tartjuk azt, mindenki akkor ír amikor van kedve, ideje. Fontos sos helyzetben pedig felhívjuk egymást.


Pl father összeesett, hozd az autót.


Vagy


X-y időpontra ez és az kellene. Volt, hogy kimaradt egy termék a termékfotózáskor.


Szval ha tök alap dolog a téma szard le, ír amikor van kedve, ideje.

ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!