Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a lányom és fiam neve?

Mi legyen a lányom és fiam neve?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok még pedig ikrekkel, egy fiúval és egy lánnyal. Sajna még nem tudom mi legyen a nevük, valami olyat szeretnék ami illik a Szabó vezetéknévhez. Lány névben biztos vagyok a Zoéban fiúban pedig a Bencében, de kettő-kettő nevet szeretnék nekik adni. Melyik név illik még ezekhez? Olyan nevekre gondolok amik nem túl hosszúak, nem túl kiejthetetlenek, magyaros,de nem régi (Pl.: Júlia vagy János).
2010. okt. 28. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen..nehogy már mi adjunk nevet a gyerekednek:S
2010. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem h adj nevet a gyerekeimnek, hanem h van-e vmi javaslat.
2010. okt. 28. 17:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam már lánynevekből: Mia,Lili,Tamara,Mimi,Léna,Lara fiúnevek közül: Dávid,Kevin,Noel,Lőrinc,Dániel,Bálint.
2010. okt. 28. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Levente, Bernadett,Rachel
2010. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aranka, János


Ne külföldi neveket adjunk már gyerekeinknek... Ez nem divat tönkretenni egy gyerek életét a nevével...

2010. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem akarom tönkre tenni a gyerekeim életét a nevükkel. De szerintem ha Zoé és Bence lesznek akkor az nem gáz, de ha majd nagyok lesznek és mondjuk nem tetszik nekik a nevük akkor simán elhagyhatják az egyiket. Pl.: Szabó Mia Zoé lesz a lányom neve akkor majd mondhatja úgy is Szabó Mia vagy Szabó Zoé.
2010. okt. 28. 17:30
 7/11 anonim válasza:
Luke és Leia
2010. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lány: Tímea, Anna, Alexandra....

Fiu: Attila, Alex...

2010. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Máté,Kristóf,Zoltán,

Zsófia,Diána,Borostyán

2010. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ
2010. okt. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!