Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajléktalan leszek mit csináljak?

Hajléktalan leszek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem holnap reggel lelépek itthonról és nem jövök haza többet. Ez nem hirtelen jött dolog csak kapóra jön a holnapi nap mert akkor töltöm a 18at.


Már vannak elképzeléseim hogy mi hogy lesz viszont érdekelne az is hogy ti mit csinálnátok a helyemben? Milyen tanácsokkal tudtok szolgálni?


A kategóriát nem tudtam belőni nem régóta használom ezt az oldalt.


A körülményekről annyit hogy nincs semmim csak pár ruhám és egy hátitáska meg a telefonom amit nemrég vettem használtan 20ezerért nincs benne kártya. Végzettségem 8általános. Nincs egy forintom se és nógrád megyei vagyok. Sulit nem végeztem el a közepet munka pedig volt de már nincs. Angol tudásom nem rossz de nincs róla papír.


És még annyit hogy az nem opció hogy itthon maradok meg hogy rokonhoz ide oda haverhoz megyek lakni.


Segítségkérés koldulás meg ilyenek is ki van lőve nem fogadok el senkitől semmit.


Az meg hogy mire számíthatok nagyjából megvan mert tavaj volt egy pár hetes időszak amikor elszöktem és csöveskedtem pesten.



máj. 26. 22:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Drogozol? Iszol? Vagy miert vannak ezek a cimkek?
máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen de az nem számít nem vagyok függő. Az meg kimaradt hogy férfi vagyok.
máj. 26. 22:52
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

En a helyedben elmennek pl idenymunkara (gyumolcsszedes benntalkassal v ilyesmi) es ha van egy kis penz, elmennek olcson utazgatni, onkentes melokat vallalni. Tudsz angolul, az eleg. Pl workaway.info oldalon vannak ilyenek. Ezt lehet nyomni evekig is, kozben kitalalnam,mi legyen.

Mehetsz persze full csovesen is, stoppal stb.

máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Kieg.

Addig se vagy az utcan,kapsz szallast es kajat napi 5-6 ora (altalaban laza) meloert, es sok jo arccal talalkozhatsz a vilag minden reszebol. Meg kereshetsz olyan helyet, ami erdekel (pl ha lovakkal foglalkoznal v barmi), ki tudja, talalsz valami eletcelt is.

máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Koszi jókat mondtál. Dolgozni úgy is felvesznek hogy nincs bejelentett lakcím?
máj. 26. 23:47
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Passz. De miert, kijelentkeztel?


Mondjuk kulfoldon onkentes munkanal nem szamit. Vagy itthon feketen se (epitoipar pl).

máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Csaladoddal mi a helyzet?
máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan munkát, ahol minimum szállást biztosítanak.

Ez lehet belföld, külföld viszont jobban megéri.


Lábon járva se vészes táv a szomszéd országba kimenni.


Nem kérnek papírt a nyelvtudásról. A vendéglátó és gyári melók előtted vannak, mint opciók. Valahol el kell kezdeni.


Idővel (ha nem kallódsz el) tanulhatsz is valamit, fejlődhetsz, ha megvan a józan paraszti eszed és még bármi lehet a jövőben. Az, hogy jó vagy rossz, rajtad áll.


Önismeret és egyéni képességeid, erősségeidet jó felfedezni s azokat alapként használni karrier építésben.


Vannak siker sztorik, vannak elzüllöttek, ezért inkább remélem, hogy a jobbik véglet teljesül nálad is.


Az, hogy ilyen drogokkal élsz... No comment.

Érdemes offolni ezeket.

máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

3 - A workaway-hez min. kell egy net kapcsolat.

Neki még kártya sincs a telójában...

Az ötleted viszont nem rossz!

máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Reggel 6 óta már elindultam szerencsére a városban van net mindenhol viszont a telefont el fogom adni mert kell egy kis lóvé.


A drogokkal nem lesz gond inkább a cigi lesz nehéz mert erős dohányos vagyok.


Most így délelőtt be próbálkozok pár helyen itt a városban de szerintem az lesz amit mondtatok valahogy kimegyek külföldre.


Most amúgy legjobb idő van szabad ég alatt is lehet aludni.

máj. 27. 08:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!