Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki várja a karácsonyt?

Mindenki várja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Már egy csomo boltban van átütöje,még nem vásáárolok be,de nagyon jó nézegetni.föleg a mikulás most a téma,az nem olyan mint a karácsony de akkor is aranyos :)

Ti is ugy várjátok mint én? légyszi magyarázzátok meg!

http://www.youtube.com/watch?v=QGmEJQiVYjw


2010. okt. 31. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem várom.

már nem olyan a hangulata mint régen. már szeptemberbe ki voltak rakva pl a müllerbe a karácsonyfa gömbök.

már nincs az az érzése mint anno volt.

már minden a pénzről szól:(

2010. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem várom, mert azóta nem olyan a család , mint régebben volt. akkor mindig vártam, de most nem.pontosabban a család miatt.
2010. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A f@szt már bocsánat. :/ szóval én nem várom egyáltalán. Az ajándékoknak persze mindig örülök de a többi részét utálom... 19L
2010. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom ! Most küldtek el a munkahelyemről inkább idegesít miből lesz karácsonyunk !
2010. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

én várom. de undorítónak tartom, amikor már szeptemberben kint vannak a feldíszített fák, a karácsonyi hangulatú kirakat, meg a Mikulás édességek az üzletekben. ezzel teljesen elveszik a varázsát szerintem.

ezeket a díszeket max azon a héten engedném először kirakatni, amikor advent első vasárnapja van.

2010. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:S

bocsnát de erre nemtok mit mondani.nagyon sajnálom,h nincs hozzá kedvetek :(,de remélem minden rendbe jön!!

2010. okt. 31. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már várom.
2010. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!